MikroTik MT48-480095-11DG, 48V 0.95A 45W napájecí adaptér s DC konektorem
Kód zboží (ID): 4445574 vytisknout
Obrázek produktu MikroTik MT48-480095-11DG, 48V 0.95A 45W napájecí adaptér s DC konektorem
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme zítra
Výrobce: MIKROTIK
Kód zboží: 4445574
Číslo zboží (PN): MT48-480095-11DG
EAN:
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
MikroTik MT48-480095-11DG napájecí zdroj pro zařízení produkové řady GPEN (poskytuje všechny výhody GPON) Výstupní výkon: 45,6W Výstupní proud: 0,95A Výstupní napětí: 48V Výstupní konektor: 5,5/2,1mm Vstupní napětí: 100-240V
MikroTik MT48-480095-11DG
Napájecí adaptér s výstupním napětím DC 48 V, max. proudem 0,95 A a výkonem 45,6 W. Zdroj je dodávaný jako značkové příslušenství výrobcem MikroTik.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstupní napětí: 100–240 V Výstupní napětí: 48 V Výstupní proud: 0,95 A Výkon: 45,6 W Barva: černá Kompatibilita: MikroTik GPEN série (GPEN11, GPEN21, netPower 15FR a další)
Napájecí adaptér Mikrotik 48V, 095A Napájecí zdroj s výstupním napětím 48 V DC a výstupním proudem 0,95 A - součástí konceptu GPRO MikroTik, který poskytuje všechny výhody GPON. Klíčové vlastnosti: Zdroj pro dlouhé ethernetové kabely a jednotky GPER Výstupní napětí 48 V DC Výstupní proude 0,95 A.
Napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky s výstupním napětím 48V DC, maximálním proudem 0.95A, celkovým výstupním výkonem 45,6W a konektorem 5.5/2.1mm. Zdroj je součástí konceptu GPEN konceptu MikroTik, který poskytuje všechny výhody GPON. Technické parametry Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Napájení Výkon [W]: 45 Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,95
Napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky s výstupním napětím 48V DC, maximálním proudem 0.95A, celkovým výstupním výkonem 45,6W a konektorem 5.5/2.1mm. Zdroj je součástí konceptu GPEN konceptu MikroTik, který poskytuje všechny výhody GPON.
Napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky s výstupním napětím 48V a maximálním proudem 0.95A. Celkový výstupní výkon 45,6W a výstupním konektorem 5.5/2.1mm. Zdroj je součástí konceptu GPEN konceptu MikroTik. Technické specifikace: Konstrukce: do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Výkon [W]: 45 Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,95 GPSR kontakt: Mikrotikls SIA Unijas iela 2, LV-1039 Riga, Latvia [email protected]
Napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky s výstupním napětím 48V DC, maximálním proudem 0.95A, celkovým výstupním výkonem 45,6W a konektorem 5.5/2.1mm. Zdroj je součástí konceptu GPEN konceptu MikroTik, který poskytuje všechny výhody GPON. Fyzické charakteristiky Konstrukce: Přímo do zásuvky Výstupní konektor [mm]: 5.5 / 2.1 Napájení Výkon [W]: 45 Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,95
Jednotka MT48-480095-11DG je 48 V, 0,95A zdroj značky Mikrotik. Zdroj je součástí konceptu GPEN, který poskytuje veškeré výhody GPON, ale zároveň využívá osvědčená a podstatně levnější řešení Ethernetu.
GPEN koncept
Se skutečným výkonem 45,6 W a provozním napětím 48 V je tento napájecí zdroj schopen efektivně napájet vaše zařízení, což zajišťuje jejich optimální výkon. Díky svému černému provedení se skvěle hodí do jakéhokoli prostředí a je snadno integrován do stávajících systémů.