HP Z3700/Cestovní/Optická/1 200 DPI/Bezdrátová USB/Zlatá
Popis produktu:
Je na čase, aby příslušenství odpovídalo vaší osobnosti. Seznamte se s novou, důmyslně zpracovanou bezdrátovou myší, která do vaší práce přinese stylový design. Je funkční. Je přenosná. Je elegantní. Je vaše.
Navrženo s vytříbeným vkusemStylový design bude doplňkem vašich oblíbených zařízení HP a vejde se prakticky kamkoli.
Baterie, která vydržíTato myš posouvá hranice výdrže až na 16 měsíců s jednou baterií AA.
Bezdrátový komfortBezdrátové rozhraní 2,4 GHz vám zajistí spolehlivé připojení.
Připravena na všechnoS technologií Blue LED můžete myš používat na mnoha různých površích, abyste mohli pracovat prakticky odkudkoli.
Vysoká přesnostOptický senzor s rozlišením 1 200 dpi zajišťuje mimořádnou přesnost a neuvěřitelnou rychlost ovládání.



Specifikace
| Rozměry produktu (Š x H x V) | 10 × 6 × 2,5 cm |
|---|---|
| Hmotnost produktu | 50 g |
| Co je v krabici | Myš 1× AA baterie Dokumentace |
| Rozhraní | bezdrátový USB přijímač |
| Snímač pohybu | optický |
| Rozlišení senzoru | 1200 dpi |
| Baterie | 1x AA |
Myš HP Z3700 – buďte produktivní
Bezdrátová myš HP Z3700 ve stylovém provedení. Podporuje plynulé a komfortní ovládání počítačových aplikací, surfování po webových stránkách nebo činnost s dokumenty. Zploštělý design působí elegantním dojmem, ale současně umožňuje také pevné uchopení.

Snadná a plynulá manipulace je dána vysokým rozlišením 1200 dpi. Bezdrátová konektivita vám umožní pracovat naplno a bez limitujících kabelů. Kompaktní rozměry a nízká váha umožňují snadné přenášení a využití především na cestách.

Elegantní bezdrátová optická myš HP je vybavena kvalitním senzorem s rozlišením 1200 dpi. Všestranný design vhodný jak pro praváky, tak leváky. Napájení zajišťuje jedna AA baterie.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ myši: optická
Počet tlačítek: 3
Rozlišení: 1200 dpi
Rozhraní: 2,4 GHz (USB adaptér)
Rozměry: 101 x 60 x 25,3 mm
Hmotnost: 50 g
Barva: zlatá - černá
Je na čase, aby vaše příslušenství odpovídalo vašim potřebám. Seznamte se s novou bezdrátovou myší[1] s důmyslným zpracováním, která do vaší práce přinese stylový design. Je funkční. Je přenosná. Je elegantní. Je vaše.


Optický senzor
Operační systém
https://h10003.www1.hp.com/digmedialib/prodimg/lowres/c03905482.png
Omezená záruka
S technologií Blue LED můžete myš používat na mnoha různých površích, abyste mohli pracovat prakticky odkudkoli.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Barva | Zlatá |
| Barva | Gold |
| Velikost a přizpůsobení | Ambidextrous; Travel |
| Typ baterie | 1x AA |
| Životnost baterie | Až 16 měsíců |
| Obsah balení | Myš; Dokumentace; Záruční list; Baterie AA; Hardwarový klíč nano USB 2.0 |
| Značka | HP |
| Typ produktu | Mice |
| Bezpečnost výrobku | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Hardwarová kompatibilita | Kompatibilní se všemi notebooky a stolními počítači se systémem Windows Vista/7/8/10 a dostupným portem USB. |
| Kompatibilita | Windows; macOS; ChromeOS? |
| Možnosti připojení | Wireless |
| Typ konektoru | USB Type-A? |
| DPI | 1200 dpi |
| Bezdrátový dosah | Až 10 metrů v otevřené oblasti |
| Typ produktu | Mice |
| Segment | Home |
| Využití | Home |
| Typ uživatele | On-the-go |
| Pokročilé rolovací kolečko | Normální |
| Tlačítka | 3 |
| Typ připojení | 2,4GHz bezdrátové připojení |
| Kontrolka | Baterie |
| Rozlišení | Až 1 200 dpi |
| Technologie snímače | Snímač pro každý povrch |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OS™ |
| Segment | Domů |
| Číslo UPC | 190780030554 |
| Obsah balení | Myš; Dokumentace; Záruční list; Baterie AA; Hardwarový klíč nano USB 2.0 |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 198 x 139 x 53 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 101 x 60 x 25,3 mm |
| Země původu | China(ABB, UUF, ABL) |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | X7Q43AA |
| Kód UNSPSC | 43211612 |
| Hmotnost balení | 0,15 kg |
| Hmotnost | 0,05 kg |