HP 216A Black (W2410A) - originální
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Pro M155, MFP M182, M183
Barva: černá
Výdrž: 1050 stran
Ideální pro malé firmy, které požadují ostrý černý text, grafiku v profesionální kvalitě a spolehlivé a konzistentní výsledky.


Spolehněte se na originální tonery HP, které zajišťují působivé výtisky a výjimečnou kvalitu tisku za všech okolností.


Originální tonerové kazety HP umožňují konzistentní, nepřetržitý tisk odpovídající vašim pracovním potřebám.
Prezentujte svou firmu pomocí barevných výtisků špičkové kvality a odlište svou práci od ostatních.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 050 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 216A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 1 050 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1050 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro řady M182, barevná multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro řady M183 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 2.3 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 193905265251 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 100 x 790 x 1 148 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 100 x 986 x 1 254 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 30 |
| Počet kartonů na paletu | 300 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 216 |
| Množství na paletě | 300 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W2410A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 182,5 kg |
| Hmotnost balení | 0,75 kg |
| Hmotnost palety | 245,5 kg |
| Hmotnost | 0,53 kg |
Černá originální tonerová kazeta HP 216A LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 1 050 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 363 x 96 x 111 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 100 x 986 x 1 254 mm |
| Hmotnost | 0,53 kg |
| Hmotnost balení | 0,75 kg |
| Hmotnost palety | 245,5 kg |
| Množství na paletě | 300 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 24 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |