HP 212A LaserJet žlutá tonerová kazeta, W2122A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M554, M555, MFP M578
Barva: žlutá
Výdrž: 4500 stran
Ideální pro uživatele využívající originální tonerové kazety HP LaserJet, které byly speciálně navrženy pro tiskárny HP a disponují zabezpečením s nepadělatelnými čipy.[1]


Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence poskytují vysoce kvalitní barevný tisk, pomáhají snížit náklady díky možnosti vysoké výtěžnosti a technologii maximalizace počtu stran a inteligentně sledují stav toneru díky technologii měření úrovně toneru.
Využijte kazety na maximum díky technologii maximalizace počtu stran, která efektivně spravuje využití toneru.
S tonerem HP ColorSphere 3 můžete vytvářet konzistentní dokumenty v profesionální kvalitě při rychlostech, které tiskárna nebo multifunkční tiskárna HP hravě zvládá.
S tonerem HP ColorSphere 3 se můžete vždy spolehnout, že tisk bude dosahovat živých barev a profesionální kvality.


Pomozte minimalizovat odpad. Zachovejte vysoké standardy kvality tisku a kancelářského vzduchu. Recyklujte snadno kazety HP v programu HP Planet Partners[4], kupujte originální tonerové kazety HP[5] s recyklovaným materiálem a vytvořte tak uzavřený systém.
Kupujte recyklované produkty. 100 % originálních tonerových kazet HP obsahuje recyklovaný materiál.[5]
Originální tonerové kazety HP vás chrání před falešnými kazetami. Zabezpečení na prvním místě, od inovativní technologie zamezující padělání přes samotnou výrobu až po procesy dodavatelského řetězce.[1,6]
Rozpoznejte, zda se jedná o použitou, falešnou nebo originální kazetu HP, a mějte jistotu, že využíváte produkty prvotřídní kvality, za které jste zaplatili.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 4 500 stran |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 212A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 4500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 4 500 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise M554dn, M555dn, M555x; Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP M578c, M578dn, M578f |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Rozsah provozních teplot | 59 to 86°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 to 104°F |
| Celkem CO2e (kg) | 6.3 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 194441428872 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 198 x 800 x 1 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 395 x 147 x 161 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 198 x 997 x 1 271 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 55 x 78 x 289 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Oblastní dostupnost | US, CA, EMEA, AP, LAR, JP |
| Počet kartonů na vrstvu | 20 |
| Počet kartonů na paletu | 140 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 16 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 96 |
| Množství na paletě | 96 |
| Stohovací číslo pro krabici | 24 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W2122A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 132 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,16 kg |
| Hmotnost palety | 132 kg |
| Hmotnost | cca 0,86 kg |
Žlutá originální tonerová kazeta HP 212A LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 4 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 55 x 78 x 289 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 2.16 x 3.07 x 11.38 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 395 x 147 x 161 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 198 x 997 x 1 271 mm |
| Rozměry palety | 47.2 x 39.3 x 50 in |
| Hmotnost | cca 0,86 kg |
| Hmotnost | ~1.89 lb |
| Hmotnost balení | cca 1,16 kg |
| Hmotnost palety | 402 lb |
| Hmotnost palety | 132 kg |
| Množství na paletě | 96 |
| Počet vrstev v paletě | 7 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |