HP 147A LaserJet černá tonerová kazeta, W1470A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M610, M611, M612, MFP M634, MFP M635, MFP M636
Barva: černá
Výdrž: 10500 stran
Vlastníci inkoustových tiskáren HP

Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence poskytují vysoce kvalitní tisk, pomáhají snížit náklady díky možnosti vysoké výtěžnosti a technologii maximalizace počtu stran a inteligentně sledují stav toneru díky technologii měření úrovně toneru.
Technologie maximalizace počtu stran umožňuje efektivní správu využití toneru a optimální výkonnost.
Vytvářejte dokumenty v konzistentní kvalitě při rychlostech, které tiskárna HP hravě zvládá. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence se vyrovnají vysokým rychlostem vaší tiskárny a poskytují tisk v profesionální kvalitě.
Díky originálním tonerovým kazetám HP s technologií JetIntelligence se můžete spolehnout na konzistentní kvalitu při vysokých rychlostech.


Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami s exkluzivní technologií zabezpečení proti podvodům od HP. Tato inovativní technologie pomáhá spravovat firemní náklady a zachovat normy kvality ve všech tiskových zařízeních.
Zajišťují, že získáte autentickou kvalitu HP kvalitu, za kterou jste zaplatili, s inovativní technologií zabezpečení proti podvodům.
Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence se vyrovnají vysokým rychlostem tiskárny a poskytují konzistentní tisk. Vyberte si tonerové kazety, se kterými tiskárna dosáhne maximálního výkonu – originální kazety HP.
Díky speciálnímu složení přesného černého toneru HP se můžete stále spoléhat na konzistentní kvalitu při vysokých rychlostech.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Černá originální tonerová kazeta HP 147A LaserJet; Průvodce recyklací |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 10 500 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 147A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 10 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 10500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP LaserJet Enterprise M611, řada HP LaserJet Enterprise M612, řada HP LaserJet Enterprise MFP M635, řada HP LaserJet Enterprise MFP M636 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 10500 |
| Základní černobílá výtěžnost | 10500 |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 9.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 194441304671 |
| Obsah balení | Černá originální tonerová kazeta HP 147A LaserJet; Průvodce recyklací |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 128 x 746 x 959 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 380 x 180 x 270 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 146 x 946 x 1 224 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 380 x 180 x 270 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 15 |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 36 |
| Množství na paletě | 60 |
| Stohovací číslo pro krabici | 16 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W1470A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 114 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,1 kg |
| Hmotnost palety | 147 kg |
| Hmotnost | cca 1,43 kg |
Černá originální tonerová kazeta HP 147A LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 10 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 380 x 180 x 270 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 380 x 180 x 270 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 146 x 946 x 1 224 mm |
| Hmotnost | cca 1,43 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,1 kg |
| Hmotnost palety | 147 kg |
| Množství na paletě | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 12 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Černá originální tonerová kazeta HP 147A LaserJet; Průvodce recyklací |