HP 120A Zobrazovací válec, W1120A
Popis produktu:
HP 120A Originální laserový zobrazovací válec
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 4 000 stran |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 16 000 stran |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 16 000 černobílých stran; 4 000 barevných stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 279 x 104 x 65 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 358 x 291 x 176 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 176 x 728 x 2 466 mm |
| Hmotnost | 0,85 kg |
| Hmotnost balení | 1,56 kg |
| Hmotnost palety | 179 kg |
| Množství na paletě | 112 |
| Počet vrstev v paletě | 14 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 8 |
| Záruka | Omezená záruka Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování po dobu jednoho roku od instalace. |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Tiskový válec určený pro laserové tiskárny HP. Životnost tohoto válce je až 16 000 stran.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color Laser 150a, 150nw, MFP 178nw, MFP 179fnw
Životnost až: 16000 stran
Ideální pro drobné a malé firmy, které chtějí začít s laserovým tiskem od přední společnosti v tomto odvětví – HP.


Originální laserové zobrazovací válce HP za rozumnou cenu poskytují trvale působivé výtisky. Dosáhněte výjimečné kvality od přední společnosti v oblasti kancelářského tisku.
S originálními zobrazovacími válci HP ušetříte za tisk a prodloužíte životnost tiskárny.
Spolehněte se na originální zobrazovací válce HP, které vám zajistí konzistentní barevný tisk ve vysoké kvalitě. Dopřejte si spolehlivý tisk podle svých představ díky zobrazovacím válcům HP, které byly navrženy speciálně pro tiskárny HP.
Tiskněte špičkové dokumenty a marketingové materiály v živých barvách díky originálním zobrazovacím válcům HP.


Pokud je nutná instalace nového zobrazovacího válce, výměna bude rychlá a snadná díky designu zobrazovacích válců HP. Recyklujte zobrazovací válce v programu HP Planet Partners.[1]
Nenechte se ničím zdržovat. Originální zobrazovací válce HP se snadno instalují.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 16 000 stran |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 4 000 stran |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 120A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | (cca 16 000) stran |
| Výtěžnost stránek | Mono 16,000 pages; Color 4,000 pages |
| Výtěžnost stránek (azurová) | (cca 4 000) stran |
| Výtěžnost stránek (kombinované balení) | 16 000 černobílých stran; 4 000 barevných stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | (cca 4 000) stran |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | (cca 4 000) stran |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Typ spotřebního materiálu | Imaging Drums |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP Color Laser 150, Řada HP Color Laser MFP 170 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 193424172665 |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 176 x 728 x 2 466 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 358 x 291 x 176 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 176 x 728 x 2 466 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 279 x 104 x 65 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 112 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 8 |
| Počet vrstev v paletě | 14 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 112 |
| Množství na paletě | 112 |
| Stohovací číslo pro krabici | 14 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W1120A |
| Kód UNSPSC | 44103109 |
| Hmotnost palety | 179 kg |
| Hmotnost balení | 1,56 kg |
| Hmotnost palety | 179 kg |
| Hmotnost | 0,85 kg |