TP-Link 1G SFP optický modul SM311LM, MM, 850nm, 2x LC konektor, 550m

Kód zboží (ID): 55312 vytisknout
Dostupnost: skladem
Datum odeslání: Expedujeme 7.3.
Výrobce: TP-Link
Číslo zboží (PN): TL-SM311LM
EAN kód zboží: 6935364030209
Záruka koncový zákazník: 60 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 60 měsíců
Cena bez DPH: * 416.01 Kč
Cena vč. DPH: * 503 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

Modul MiniGBIC TL-SM311LM Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351. •Podpora plně duplexního režimu •Plug-and-Play •LED kontrolky signalizují provozní stav optického modulu. •Podporuje Pull-or-Plug s napájecími přepínači •Napájení: interní napájení z přepínačů •Vhodné přepínače: TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 a gigabitové přepínače MEDIA CONVERTER & MODULE Standards and Protocols IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Wave Length 850nm Power Supply 3.3V Safety & Emission FCC, CE Cabel Multi-mode Fiber Fiber Type 50/125µm or 62.5/125µm Multi-mode Max. Cable Length 550m Data Rate 1.25Gbps Port Type LC/UPC Environment Operating Temperature: 0?~70? (32?~158?) Storage Temperature: -40?~80? (-40?~176?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Je popisek zboží neúplný? Zkuste si zobrazit alternativní popisky zde:

Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.