Číslo zboží (PN): SRT1000RMXLI
EAN: 731304340256
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Tuto UPS je možné dodat i jako volně stojící UPS SRT1000XLI a Rack Conversion Kit (kolejnice a konzoly pro uchycení do racu) SRTRK4 Účinnost při plné zátěži 91% Účinnost v Green mode 94% Výstupní zásuvky - 6x IEC 320 C13, 2 skupiny spínaných zásuvek Maximální výška 8.5cm, 2U Maximální šířka 43.2cm Maximální hloubka 50.5cm Čistá hmotnost 20.5kg Hmotnost při dodání 29.6kg Přepravní výška 246mm, 24.6cm Přepravní šířka 594mm, 59.4cm Přepravní hloubka 749mm, 74.9cm
APC Smart-UPS SRT 1000VA RM 230V. Ochrana napájení online s vysokou hustotou, dvojitou konverzí a možností škálování za provozu. VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 1000 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 1000 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Online s dvojí konverzí Typ křivky: Sinusoida Výstupní přípojky: (6) IEC 320 C13 (Záložní provoz na baterie) VSTUP Jmenovité vstupní napětí [V]: 230 Typ připojení vstupu: British BS1363A, IEC-320 C14, Schuko CEE 7/EU1-16P Kmitočet na vstupu [Hz]: 40 - 70 Rozsah vstupního napětí pro napájení z rozvodné sítě [V]: 50-150 (40% Load), 80-150V BATERIE A DOBA BĚHU Typ baterie: Bezúdržbový olověný zatavený akumulátor se suspendovaným elektrolytem: neteče Předinstalované baterie: 1 Obvyklá doba nabíjení [Hod]: 3 Očekávaná životnost baterie: 3 - 5 KOMUNIKACE A SPRÁVA Port rozhraní: RJ-45 Serial, Smart-Slot, USB Ovládací panel: Multifunkční LCD stavová a kontrolní konzola Zvukové upozornění: Akustická a vizuální varování seřazená podle závažnosti události Nouzové vypínání (EPO): Ano FYZICKÉ Maximální výška [cm]: 8,5 Maximální šířka [cm]: 43,2 Maximální hloubka [cm]: 50,5 Čistá hmotnost [kg]: 21 Barva: černá Provozní teplota [°C]: 0 - 40 Zahrnuje: CD se softwarem, Komunikační kabel, Disk CD s dokumentací, Instalační příručka, Skříňové instalační konzole, Hardware pro montáž do stojanu, Skříňové podpěrné lišty, Kabel USB, Záruční karta Záruka: 2 roky Odkaz na web výrobce: https://www.se.com/cz/cs/product/SRT1000RMXLI/apc-smartups-online-1000va-1000w-mont%C3%A1%C5%BE-do-stojanu-2u-230v-6x-z%C3%A1suvka-iec-c13-smartslot-prodlou%C5%BEen%C3%A1-doba-provozu-sada-pro-mont%C3%A1%C5%BE-do-stojanu-je-sou%C4%8D%C3%A1st%C3%AD-balen%C3%AD/
APC Smart-UPS SRT 1000 VA
Záložní zdroj ve formátu rack 2U o výkonu 1000 W. Pro snadné ovládání je vybaven LCD displejem. Disponuje jedním IEC 320 C14 vstupem a šesti IEC 320 C13 výstupy. Ke správě a konfiguraci lze využít RJ-45 nebo USB port. Na zadní straně je také k dispozici svorkovnice pro nouzové vypnutí zdroje, které umožňuje uživateli připojit jednotku UPS k centrálnímu systému pro nouzové vypnutí (Emergency Power Off neboli EPO).
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Konfigurace: rack Výkon: 1000 VA / 1000 W Výstupní napětí: 230 V Výstupy: 6× IEC 320 C13 Rozměry: 505 × 432 × 85 mm Hmotnost: 21 kg