Synology RS826+ Rack Station
Popis produktu:
RackStation® RS826RP+/RS826+ Kompaktní úložiště pro edge a vzdálené pracovní zátěže
Škálovatelné 4-pozicové edge úložiště Rychlé a spolehlivé: Více než 2 000/1 300 MB/s sekvenčního čtení/zápisu2, vestavěné 4 x 1GbE a až 192 TB hrubé kapacity úložiště po rozšíření3,4 Flexibilní konfigurace: Přidejte 4 další pozice pro disky, porty 10/25GbE a svazky SSD cache5 kdykoli podle potřeby Univerzální platforma pro firemní aplikace: Zálohujte koncová zařízení, spravujte až 40 IP kamer6 nebo bezpečně synchronizujte a sdílejte soubory mezi lokalitami
|
Hardware
|
RS826RP+
|
RS826+
|
|
|---|---|---|---|
| Procesor | Model CPU | AMD Ryzen V1500B | AMD Ryzen V1500B |
| Počet CPU | 1 | 1 | |
| Jádra procesoru CPU | 4 | 4 | |
| Vlákna procesoru CPU | 8 | 8 | |
| CPU architektura | 64bitový | 64bitový | |
| Frekvence CPU | 2.2 GHz | 2.2 GHz | |
| Systém hardwarového šifrování | |||
| Paměť | Systémová paměť | 4 GB DDR4 ECC SODIMM | 4 GB DDR4 ECC SODIMM |
| Předinstalovaný paměťový modul | 4 GB (4 GB × 1) | 4 GB (4 GB × 1) | |
| Celkový počet paměťových slotů | 2 | 2 | |
| Maximální kapacita paměti | 32 GB (16 GB × 2) | 32 GB (16 GB × 2) | |
| Poznámky |
|
||
| Úložiště | Pozice pro disky (Zobrazit všechny podporované disky) |
4 × 3,5" SATA HDD nebo 2,5" SATA SSD
|
4 × 3,5" SATA HDD nebo 2,5" SATA SSD
|
| Maximální počet šachet pevného disku s rozšiřující jednotkou | 8 (RX426 × 1) | 8 (RX426 × 1) | |
| Disky vyměnitelné za provozu* | |||
| Poznámky |
|
||
| Externí porty | RJ-45 1GbE LAN port | 4 | 4 |
| Port USB 3.2 Gen 1 | 2 | 2 | |
| Rozšiřovací port | 1 | 1 | |
| Typ rozšiřujícího portu | USB Type-C | USB Type-C | |
| PCIe | Rozšíření PCIe | 1 × Gen3 x8 slot (x4 link) | 1 × Gen3 x8 slot (x4 link) |
| Vzhled | Rozměr (RU) | 1U | 1U |
| Velikost (výška × šířka × hloubka) | 44 mm × 480 mm × 518.6 mm | 44 mm × 480 mm × 492.6 mm | |
| Hmotnost | 8.0 kg | 6.4 kg | |
| Podpora instalace skříně* | 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKM114/RKS-02) | 4sloupková 19" skříň (sada ližin Synology – RKM114/RKS-02) | |
| Poznámky | Sada ližin se prodává samostatně | ||
| Ostatní | Ventilátor systému | 40 mm × 40 mm × 2 pcs | 40 mm × 40 mm × 3 pcs |
| Režim otáček ventilátoru |
|
|
|
| Zotavení po ztrátě napájení | |||
| Hladina hluku | 41.2 dB(A) | 26.5 dB(A) | |
| Plánované zapnutí/vypnutí | |||
| Probuzení přes LAN / WAN | |||
| Jednotka/adaptér zdroje energie | 150 wattů | 150 wattů | |
| Náhradní zdroj energie | - | ||
| Vstupní střídavé napětí | 100 V to 240 V AC | 100 V to 240 V AC | |
| Frekvence napájení | 50/60 Hz, Jednofázový | 50/60 Hz, Jednofázový | |
| Spotřeba energie | 46.07 wattů (za chodu) 20.10 wattů (hibernace pevného disku) | 37.73 wattů (za chodu) 15.57 wattů (hibernace pevného disku) | |
| British thermal unit | 157.10 BTU/hr (za chodu) 68.54 BTU/hr (hibernace pevného disku) | 128.66 BTU/hr (za chodu) 53.09 BTU/hr (hibernace pevného disku) | |
| Poznámky |
|
||
| Teplota | Provozní teplota | 0°C na 35°C (32°F na 95°F) | 0°C na 35°C (32°F na 95°F) |
| Teplota pro skladování | -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) | -20°C na 60°C (-5°F na 140°F) | |
| Provozní vlhkost | 8% na 80% RH | 8% na 80% RH | |
| Skladovací vlhkost | 5% na 95% RH | 5% na 95% RH | |
| Certifikace |
|
|
|
| Záruka | Tříletá záruka na hardware, kterou lze pomocí prodloužené záruky prodloužené záruky Plus prodloužit až na pět let | Tříletá záruka na hardware, kterou lze pomocí prodloužené záruky prodloužené záruky Plus prodloužit až na pět let | |
| Poznámky |
|
||
| Prostředí | Splňuje omezení RoHS | Splňuje omezení RoHS | |
| Obsah balíčku |
|
|
|
| Volitelné příslušenství |
|
|
|
| Poznámky | Pro konfigurace paměti s více moduly musí být všechny moduly identické a mít stejný modelový číslo. Zkontrolujte Příručku k produktu vašeho produktu Synology pro doporučené konfigurace paměti. | ||
Synology RackStation RS826+
Synology RackStation RS826+ je kompaktní 1U rackmount NAS server se 4 pozicemi pro disky, určený pro pobočky a malé a střední podniky s rostoucími potřebami správy dat.
Zařízení je vybaveno procesorem AMD Ryzen V1500B (4 jádra, 8 vláken, 2,2 GHz) s hardwarovým šifrováním a 4 GB DDR4 ECC SODIMM pamětí rozšiřitelnou až na 32 GB. Čtyři vestavěné porty 1GbE RJ-45 zajišťují síťové připojení, přičemž slot PCIe Gen3 ×8 (x4 link) umožňuje rozšíření o 10/25GbE síťové karty nebo adaptéry Fibre Channel. Sekvenční propustnost čtení/zápisu přesahuje 2 000 / 1 300 MB/s.
Server běží pod operačním systémem Synology DiskStation Manager (DSM), který poskytuje komplexní správu úložiště, zálohování, sdílení souborů a podporu virtualizace. Kapacitu lze rozšířit až na 8 pozic pomocí rozšiřovací jednotky Synology RX426.
- 4jádrový procesor AMD Ryzen V1500B (2,2 GHz, 8 vláken) s hardwarovým šifrováním a 64bitovou architekturou.
- Systémová paměť 4 GB DDR4 ECC SODIMM s možností rozšíření až na 32 GB (2 sloty, max. 16 GB × 2).
- 4 pozice pro disky (3,5" SATA HDD nebo 2,5" SATA SSD) s podporou výměny za provozu (hot-swap); rozšiřitelné na 8 pozic pomocí jednotky RX426.
- Čtyři porty 1GbE RJ-45 a jeden slot PCIe Gen3 ×8 (x4 link) pro rozšíření o 10/25GbE NIC nebo Fibre Channel adaptér.
- Podpora SSD mezipaměti pro čtení/zápis a tiering úložiště pro automatické přesouvání neaktivních dat na levnější úrovně.
- Komplexní softwarová výbava DSM: Synology High Availability, Snapshot Replication, Hyper Backup, Active Backup Suite, Surveillance Station (2 licence v ceně) a Virtual Machine Manager.
- Kompaktní 1U provedení (44 × 480 × 492,6 mm, 6,4 kg) pro montáž do 4bodového 19" racku; spotřeba 37,73 W za provozu.
- Podpora RAID 0/1/5/6/10, JBOD a Synology Hybrid RAID; maximální velikost svazku 200 TB (vyžaduje 32 GB RAM).
Ochrana dat a vysoká dostupnost RS826+ podporuje Synology High Availability pro rychlý failover mezi dvěma identickými jednotkami, Snapshot Replication s verzováním sdílených složek a LUN, a Hyper Backup pro zálohy na více cílů s deduplikací a kompresí. Synology Active Backup Suite umožňuje konsolidovanou ochranu Windows klientů, serverů Linux, virtuálních strojů VMware® a Hyper-V®, Microsoft 365 i Google Workspace.
Virtualizace a kontejnerizace Server je certifikován pro VMware® vSphere™ (ESXi 6.5–8.0 U2), Microsoft® Hyper-V® (Windows Server 2022), Citrix® XenServer™ 8.4 a OpenStack Cinder. Virtual Machine Manager doporučuje až 8 instancí virtuálních počítačů a podporuje až 8 instancí Virtual DSM (včetně 1 licence zdarma).
Obsah balení Hlavní jednotka × 1, sada příslušenství × 1, napájecí kabel AC × 1, průvodce rychlou instalací × 1.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: AMD Ryzen V1500B, 4 jádra / 8 vláken, 2,2 GHz, 64bitový, hardwarové šifrování Paměť: 4 GB DDR4 ECC SODIMM (1× 4 GB), 2 sloty, max. 32 GB (2× 16 GB) Pozice pro disky: 4× 3,5" SATA HDD nebo 2,5" SATA SSD, hot-swap; max. 8 pozic s RX426 Síťové porty: 4× RJ-45 1GbE LAN USB porty: 2× USB 3.2 Gen 1 Rozšiřující port: 1× USB Type-C PCIe slot: 1× Gen3 ×8 (x4 link) Souborové protokoly: SMB1/2/3, AFP, NFS, FTP, WebDAV, Rsync, iSCSI, CalDAV Podporované typy RAID: Synology Hybrid RAID, Basic, JBOD, RAID 0/1/5/6/10 Max. velikost svazku: 200 TB (vyžaduje 32 GB RAM) / 108 TB Napájení: 150 W, 100–240 V AC, 50/60 Hz, jednofázové Spotřeba energie: 37,73 W (za provozu) / 15,57 W (hibernace HDD) Hladina hluku: 26,5 dB(A) Provozní teplota: 0 až +35 °C Provozní vlhkost: 8–80 % RH Rozměry (V × Š × H): 44 × 480 × 492,6 mm Hmotnost: 6,4 kg Formát: 1U rackmount (4bodový 19" rack, sada ližin RKM114/RKS-02 prodávána samostatně) Certifikace: FCC, CE, BSMI, VCCI, RCM, UKCA, EAC, CCC, KC, BIS, UL, RoHS