Číslo zboží (PN): POE12-30W-EU0101F
EAN: 4718937620227
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Plug and Play—Ease of Use Podpora vysoké síťové rychlosti 2,5 gigabitu PoE12-30W je vícegigabitový injektor PoE podporující síťovou rychlost až 2,5 Gb/s. Umožňuje připojit napájená zařízení prostřednictvím stávajícího kabelu Cat 5e nebo vyššího. Vysoký výkon PoE PoE12-30W je v souladu s PoE+ a poskytuje rozpočet výkonu PoE až 30 W. Nabízí také interoperabilitu a kompatibilitu s dalšími zařízeními PoE založenými na standardu. Snadné použití Plug and Play PoE12-30W lze snadno připojit k síťovým zařízením bez nutnosti konfigurace. Provedení pro montáž na stěnu a na stůl vyhovuje většině scénářů instalace.
Zyxel PoE12-30W Multi Gig 1/2,5Gb Single Port 802.3at PoE+ Injector
ZyXEL POE12-30W-EU0101F
Součástí balení je napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Rozhraní: 2x 100/1000/2500 Mbps RJ-45
Napájení: 100-240 V AC, 1 A, 50/60 Hz
PoE standard: IEEE 802.3at PoE+, 30 W
Rozměry: 140 x 45,5 x 30 mm
Hmotnost: 144 g
Dávkovač energie - AC 100-240 V - 30 watt
Zyxel PoE12-30W. Typ rozhraní Ethernetu: 2.5 Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 100,1000,2500 Mbit/s, Síťové standardy: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u. Barva: Černá. Výstupní výkon: 30 W, Vstupní napětí: 100 - 240 V, Vstupní frekvence: 50/60 Hz. Šířka: 140 mm, Hloubka: 45,5 mm, Výška: 30 mm