Ubiquiti POE-54V-80W
2portový PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 54 V. Ideální např. pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
2× Gigabit Ethernet port
Nemá resetovací tlačítko & nepodporuje vzdálený reset zařízení
4párové napájení: 1, 2, 4, 5 (+) a 3, 6, 7, 8 (-)
Účinnost 87+ %
Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je napájecí kabel a držák pro montáž na stěnu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 80 W
Výstupní napětí a proud: 54 V DC (max. 1,5 A)
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 1 000 Mbps
Rozměry: 123 × 65 × 34 mm
Hmotnost: 299 g
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Obsah balení - PoE napájecí adaptér - Napájecí kabel Technické parametry Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní výkon [W]: 80 LED indikace: Ano Počet PoE Out portů: 1 Výstupní napětí [V]: 54 Výstupní proud [A]: 1,5 Účinnost [%]: 85+
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech.
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení LED indikace: Ano Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) Účinnost [%]: 85+ Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní napětí [V]: 54 Výstupní proud [A]: 1,5 Výstupní výkon [W]: 80 Počet PoE portů: 1
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
POE-54V-80W je uzemněný stabilizovaný napájecí PoE adaptér.
Adaptér disponuje LED indikační diodou, výstupním napětím 54V a max.proudem 1.5A. Maximální výstupní výkon je 80W.
POE-54V-80W – kvalita a spolehlivé fungování od Ubiquiti
Zdroj POE-54V-80W je charakteristický výstupním napětím 54 V, výstupním výkonem 80 W a vstupním napětím 90–260 VAC. Nabízené řešení je určeno pro zařízení EdgePoint.
Konstrukce
Popis produktu Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max. proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Obsah balení * PoE napájecí adaptér * napájecí kabel Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení LED indikace: Ano Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230 AC Výstupní napětí [V]: 54 Výstupní proud [A]: 1,5 Výstupní výkon [W]: 80 Počet PoE Out portů: 1 Účinnost [%]: 85+
Stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max. proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Obsah balení PoE napájecí adaptér napájecí kabel
Technical Specification POE-54V-80W Dimensions 123 x 65 x 34 mm (4.8 x 2.6 x 1.3”) Weight 299 g (10.6 oz) Output voltage 54V DC @ 1.5A LAN activity indicator No Gigabit LAN port Yes Remote reset capability No Reset button No Rated voltage 100-240V AC @ 50/60Hz Input current 0.8A @ 120V AC, 0.4A @ 240V AC Inrush current <80A Peak @ 120V AC, <120A Peak @ 230V AC Efficiency 87+% Output ripple 1% Max. Switching frequency 100 kHz Max. Line regulation ? 3% Load regulation ? 5% 2-pair powering – 4-pair powering Pins 1, 2, 4, 5 (+) and Pins 3, 6, 7, 8 (-) AC connector IEC-320 C6 Data IN / PoE RJ45 shielded socket Surge protection Difference and common mode Clamping protection 11V data, 60V power Max. surge discharge 1500A (8/20 µs) power Peak pulse current 36A (10/1000 µs) data Shunt capacitance <5 pF data Response time <1 ns Storage temperature -30 to 70°C (-22 to 158° F) Ambient operating temperature 0 to 40° C (32 to 104° F) Ambient operating humidity 35 to 95% noncondensing Certifications CE, FCC, IC, UL