Ubiquiti POE-50-60W
Gigabitový PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 50 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
Dva gigabitové ethernetové porty
Nemá resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
Využívá napájecí páry 1, 2, 4, 5 (+) a 3, 6, 7, 8 (-)
Účinnost 85+ %
Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 60 W
Výstupní napětí a proud: 50 V DC / 1,2 A
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 10/100/1000 Mbps
Rozměry: 101 × 60 × 33 mm
Hmotnost: 192 g
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1.2A. Maximální výstupní výkon je 60W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Obsah balení: - PoE napájecí adaptér - Napájecí kabel
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1,2A určený výhradně pro bezdrátový spoj AirFiber. Maximální výstupní výkon je 60W Název Hodnota Gigabit LAN: Ano Počet výstupních PoE: 1 PoE injektor: Ano Výstupní napětí [V]: 50 Výstupní proud [A]: 1,2 Výstupní výkon [W]: 60 Zdroj + PoE: Ano
Dávkovač energie - AC 120/230 V - 60 watt
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1.2A. Maximální výstupní výkon je 60W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Obsah balení - PoE napájecí adaptér - Napájecí kabel Technické parametry Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 101 Šířka [mm]: 60 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní výkon [W]: 60 LED indikace: Ano Počet PoE Out portů: 1 Výstupní napětí [V]: 50 Výstupní proud [A]: 1,2 Účinnost [%]: 85+
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1.2A. Maximální výstupní výkon je 60W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech.
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1,2A. Maximální výstupní výkon je 60W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech.Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel.Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Hlavní vlastnosti: Technické parametry: • Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky • Stínění: Ano • Provozní teplota [°C]: 0 až 40 • Hloubka [mm]: 101 • Šířka [mm]: 60 • Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní • Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 • Gigabit LAN: Ano Napájení • LED indikace: Ano • Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) • Vstupní napětí [V]: 230V AC • Výstupní napětí [V]: 50 • Výstupní proud [A]: 1,2 • Výstupní výkon [W]: 60 • Počet PoE Out portů: 1 • Účinnost [%]: 85+ GPSR kontakt: Ubiquiti International Holding B.V. Ekkersrijt 3102, 5692 CC Son en Breugel [email protected]
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1,2A. Maximální výstupní výkon je 60W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel. Není zpětně kompatibilní se 100Mbps zařízeními, kvůli napájení, které je vedeno po všech 8 pinech. Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 101 Šířka [mm]: 60 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení LED indikace: Ano Napájení na pinech: 1,2,4,5 (+), 3,6,7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní napětí [V]: 50 Výstupní proud [A]: 1,2 Výstupní výkon [W]: 60 Počet PoE Out portů: 1 Účinnost [%]: 85+
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
UBNT POE-50-60W, PoE adapter 50V/1,2A (60W) pro AirFiber, včetně napájecího kabelu PŘEHLED Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 50V a max.proudem 1,2A určený výhradně pro bezdrátový spoj AirFiber. Maximální výstupní výkon je 60W. SPECIFIKACE Typ • Aktivní PoE Vstupní napětí • 230V Výstupní napětí • 50V Výstupní proud • 1,2A Výstupní výkon • 60W Výstupní PoE LAN port • 1x 10/100/1000Mbps Hmotnost • 200g Příslušenství • napájecí kabel na 230V
Ubiquiti POE-50-60W – funkčnost a spolehlivý provoz
Zdroj POE-50-60W je vysoce kvalitní zařízení doplňující sérii spolehlivých řešení značky Ubiquiti.
Parametry
Model poskytuje výstupní napětí 50 V a vstupní proud 1,2 A při výkonu 60 W. Zařízení vykazuje shodu s průmyslovými standardy IEC 60950-1:2005+A1, UL60950-1, EN55022:2010 a EN55024:2010.
Konstrukce
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 50V/1,2A. Maximální výstupní výkon činní 60W. Nechybí ani LED signalizující činnost LAN.
Technické specifikace:
Model POE-50-60W
Dimensions 100.95 x 60 x 33 mm
Output Volage 50VDC @ 1.2A