Ubiquiti POE-48-24W-G
2portový PoE adaptér (injektor) pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí DC 48 V. PoE adaptér má dva gigabitové ethernetové porty.
Součástí balení je síťový napájecí kabel.
2× Gigabit Ethernet port
Nemá resetovací tlačítko & nepodporuje vzdálený reset zařízení
2párové napájení: 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
Účinnost 80+ %
Konektor IEC-320 C6 (3pin)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 24 W
Výstupní napětí a proud: 48 V DC (max. 0,5 A)
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 1000 Mbps
Rozměry: 92 × 60 × 33 mm
Hmotnost: 159 g
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W.
Technické parametry: Výstupní napětí: 48 V
Vstupní napětí: 90 - 240 V
Max. výstupní proud: 0,0 A
Výstupní lan: 1x 10/100/1000Mbps
Výstupní výkon: 24W
Obsah Balení:
- PoE napájecí adaptér - Napájecí kabel
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem. Obsah balení •PoE napájecí adaptér •Napájecí kabel
Dávkovač energie - AC 120/230 V - 24 watt
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem. Obsah balení - PoE napájecí adaptér - Napájecí kabel Technické parametry Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 92 Šířka [mm]: 60 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní výkon [W]: 24 LED indikace: Ano Počet PoE Out portů: 1 Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,5 Účinnost [%]: 80+
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
Stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A.
Maximální výstupní výkon je 24W.
Zdroj slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 48 V DC.
Díky držáku, který je součastí balení, tento model jednoduše připevníte na zeď.
• PoE napájecí adaptér
• Silová šňůra
Technické specifikace
Provozní teplota max (°C): 40
PoE výstup: pasivní
Gigabit LAN: ano
Rychlost portů: 1 Gb/s
RJ-45 (počet): 2
Frekvence napětí (Hz): 50
Max. vstupní proud (A): 0.5
Vstupní napětí (V): 230 (AC)
Výstupní napětí (V): 48 (DC)
Barva: černá
Hmotnost (kg): 0.159
Výška (mm): 33
Šířka (mm): 60
Hloubka (mm): 92
Další výbava: Indikace přetížení, přepěťová a proudová ochrana
GPSR kontakt:
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102, 5692 CC Son en Breugel
[email protected]
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED, výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel. Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 92 Šířka [mm]: 60 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení LED indikace: Ano Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní napětí [V]: 48 Výstupní proud [A]: 0,5 Výstupní výkon [W]: 24 Počet PoE Out portů: 1 Účinnost [%]: 80+
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED, výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W.
Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel.
Napájecí kabel
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED, výstupním napětím 48V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 24W. Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel.
Ubiquiti POE-48-24W-G. Typ rozhraní Ethernetu: Gigabit Ethernet, Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s. Barva: Černá. Napájení po Ethernetu (PoE): 48 V, Vstupní napětí: 100 - 240 V, Vstupní frekvence: 50/60 Hz. Certifikace: CE, FCC, IC, UL. Šířka: 96 mm, Hloubka: 62 mm, Výška: 35 mm
Gigabit PoE adapter
48V/0,5A (24W)48V/0,5A (24W)
Gigabit LAN
LED indikace
Počet PoE portů: 1
Rychlost ethernetu (Mbps): 10/100/1000
Stínění
Vstupní napětí AC 230 V
Výstupní napětí 48 V
Výstupní proud 0,5 A
Účinnost 80+%
POE-48-24W-G
Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 48V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 24W.
Technické specifikace:
Model POE48-24W-G
Dimensions 91.8 x 59.9 x 33 mm
Output Volage 48VDC @0.5A