Ubiquiti POE-24-24W
Dvouportový pasivní PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
Dva 100Mbit ethernetové porty
Resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
Využívá napájecí páry 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
Účinnost 80+ %
Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je síťový napájecí kabel.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 24 W
Výstupní napětí a proud: 24 V DC / 1,0 A
Vstupní napětí: 100–240 V (50/60 Hz)
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 10/100 Mbps
Rozměry: 88 × 57 × 33 mm
Hmotnost: 135 g
PoE injector slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použití je například RouterStation, Bullet, pro většinu RouterBoardů. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 24V. Lze použít na vzdálenost až 75m. Technická specifikace: Parametr Hodnota Napájení 90 - 240V AC Výstupní napětí 24V 1A DC Rozměry 85 x 43 x 30 mm Provozní teplota -10 až 60 °C LAN port 2 x RJ45 Indikace Status Led
Dávkovač energie - AC 120/230 V - 24 watt
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. Obsah balení - PoE napájecí adaptér - Napájecí kabel Technické parametry Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 88 Šířka [mm]: 57 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100 Napájení Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní výkon [W]: 24 LED indikace: Ano Počet PoE Out portů: 1 Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 1 Účinnost [%]: 80+
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W.
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
Univerzální 24V spínaný zdroj UBIQUITI s integrovaným zemněným POE injektorem pro vzdálené napájení aktivních prvků s odpovídajícím vstupním napětím a integrovaným extraktorem pro napájení prvku po UTP kabeláži.
Silová šňůra součástí dodávky.
Technické specifikace
Rychlost ethernetu [Mb/s]:10/100
NapájeníVstupní napětí [V]:230V AC
Výstupní výkon [W]:24
Napájení na pinech:4,5 (+), 7,8 (-)
Počet PoE Out portů:1
Výstupní napětí [V]:24
Výstupní proud [A]:1
Účinnost [%]:80
Stínění:Ano
LED indikace:Ano
Provozní teplota [°C]:0° až 40°
Šířka [mm]:57
Výška [mm]:33
Hloubka [mm]:88
GPSR kontakt:
Ubiquiti International Holding B.V.
Ekkersrijt 3102, 5692 CC Son en Breugel
[email protected]
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel. Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 88 Šířka [mm]: 57 Výška [mm]: 33 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100 Napájení LED indikace: Ano Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 1 Výstupní výkon [W]: 24 Počet PoE Out portů: 1 Účinnost [%]: 80+
PoE injector slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použití je například RouterStation, Bullet, pro většinu RouterBoardů. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 24V.
Lze použít na vzdálenost až 75m.
Technická specifikace:
Parametr Hodnota
Napájení 90 - 240V AC
Výstupní napětí 24V 1A DC
Rozměry 85 x 43 x 30 mm
Provozní teplota -10 až 60 °C
LAN port 2 x RJ45
Indikace Status Led
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
PŘEHLED Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. SPECIFIKACE Typ • Pasivní Vstupní napětí • 230V Výstupní napětí • 24V Výstupní proud • 1A Výstupní výkon • 24W Výstupní PoE LAN port • 1x 10/100Mbps Hmotnost • 200g Příslušenství • napájecí kabel na 230V
Výkonný zdroj Ubiquiti POE-24-24W
Parametry
Výrobek je charakteristický frekvencí vstupních dat 47–63 Hz a rychlostí přenosu dat přes ethernet LAN na úrovni 10, 100, 1 000 Mbit/s. Je určen pro zařízení s napájením 24 V. Napětí potřebné pro napájení nabízeného řešení je 90–260 V.
Konstrukce
Adaptér PoE je osazen 2 porty ethernet LAN (RJ-45). Může být používán v teplotách od 0 do 40 °C.
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/1A. Maximální výstupní výkon činní 24W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Model POE-24-24W
Dimensions 88 x 57 x 33 mm
Output Volage 24VDC @ 1.0A