POE-24-12W
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s možností zemnění, indikační LED výstupního napětím 24V/0,5A. Maximální výstupní výkon činní 12W. Pomocí tlčítka "reset" je možné uvést zařízení do továrního nastavení, případně pouze restarovat jednotku. Tlačítko reset umožňuje také přepnutí zařízení do TFTP režimu pro opravení poškozeného firmwaru.
Technické specifikace:
Model POE-24-12W
Dimensions 87 x 84 x 29.2 mm
Output Volage 24VDC @ 0.5A
LAN Activity Indicator - No
Gigabit LAN Port - No
Remote Reset Capability - Yes
Reset Button - Yes
4-Pair Powering Pins 4, 5 (+) and Pins 7, 8 (-)
Data IN / POE : RJ45 Shielded Socket
Užitečné odkazy:
PŘEHLED Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max. proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. SPECIFIKACE Typ: Pasivní Vstupní napětí: 230V Výstupní napětí: 24V Výstupní proud: 0,5A Výstupní výkon: 12W Výstupní PoE LAN port: 1x 10/100Mbps Hmotnost: 200g Příslušenství: napájecí kabel na 230V
Ubiquiti POE-24-12W
Dvouportový pasivní PoE adaptér (injektor) slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V DC. Ideální pro napájení jednotek od Ubiquiti nebo MikroTiku.
Dva 100Mbit ethernetové porty
Resetovací tlačítko pro vzdálený reset zařízení
Využívá napájecí páry 4, 5 (+) a 7, 8 (-)
Montáž na zeď
Účinnost 75+ %
Konektor IEC-320 C6 (3pin)
Součástí balení je síťový napájecí kabel a držák na zeď.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 12 W
Výstupní napětí a proud: 24 V DC / 0,5 A
Vstupní napětí: 100–240 V
Porty: 2× RJ-45
Přenosová rychlost dat: 10/100 Mbps
Rozměry: 87 × 44 × 29 mm
Hmotnost: 92 g
Ubiquiti PoE napájení 24 V, 0,5 APoE Ubiquiti je velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér od výrobce Ubiquiti Networks a s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a maximálním proudem 0,5A.
Vstupní napětí: 230 V
Výstupní napětí: 24 V
Výstupní proud: 0,5 A
Výstupní výkon: 12 W
Výstupní PoE LAN port: 1 x 10/100Mbps
Hmotnost: 200 g
Provozní teplota : -10C to +60 °C
Rozměry : 85 x 55 x 33 (mm)
Obsah balení:
- PoE napájecí adaptér
- Napájecí kabel
* držák na zeď najdete pod kódem CZ-SKUBI-POE-WM
Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Parametr Hodnota Typ Pasivní Vstupní napětí 230V Výstupní napětí 24V Výstupní proud 0,5A Výstupní výkon 12W Výstupní PoE LAN port 1x 10/100Mbps Hmotnost 200g Příslušenství napájecí kabel na 230V
Dávkovač energie - AC 120/230 V - 12 watt
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0.5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Obsah balení - PoE napájecí adaptér - Napájecí kabel Technické parametry Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 87 Šířka [mm]: 44 Výška [mm]: 29 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100 Napájení Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní výkon [W]: 12 LED indikace: Ano Počet PoE Out portů: 1 Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 0,5 Účinnost [%]: 75+
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0.5A. Maximální výstupní výkon je 12W.
Obsah balení
PoE napájecí adaptér
Napájecí kabel
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0,5A. Maximální výstupní výkon je 12W. Navíc oproti předchozím modelům disponuje Gigabitovým ethernetovým portem. Součástí balení je napájecí 3-pinový kabel. Technické parametry Typ produktu: PoE injektor Fyzické charakteristiky Stínění: Ano Provozní teplota [°C]: 0 až 40 Hloubka [mm]: 87 Šířka [mm]: 44 Výška [mm]: 29 Konektory a rozhraní Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000 Gigabit LAN: Ano Napájení LED indikace: Ano Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-) Vstupní napětí [V]: 230V AC Výstupní napětí [V]: 24 Výstupní proud [A]: 0,5 Výstupní výkon [W]: 12 Počet PoE Out portů: 1 Účinnost [%]: 75+
PoE injector slouží pro napájení zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použití je například RouterStation, Bullet, pro většinu RouterBoardů. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 24V.
Lze použít na vzdálenost až 75m.
Technická specifikace:
Parametr Hodnota
Napájení 90 - 240V AC
Výstupní napětí 24V 0,5A DC
Rozměry 85 x 43 x 30 mm
Provozní teplota -10 až 60 °C
LAN port 2 x RJ45
Indikace Status Led
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24 V, max.proudem 0.5 A. Maximální výstupní výkon je 12 W.
PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 24 V např. RouterBoard, RouterStation a Bullet. Adaptér je dodáván včetně napájecí šňůry. Tabulka parametrů: ------------------ Ostatní: Indikace přetížení, přepěťová a proudová ochrana Výstupní napětí: 24 V Vstupní napětí: 90 - 260 V Max. výstupní proud: 0,5 A
Výkon a spolehlivost Ubiquiti POE-24-12W
Výrobek je určen pro zařízení napájená na 24 V. Lze ho montovat na zeď volitelnými montážními úchyty.
Parametry
Nabízené zařízení se vyznačuje frekvencí vstupních dat 47–63 Hz a napětím potřebným pro napájení zařízení 90–260 V. Zdroj je vybaven dvěma diodami LED, které signalizují napájení. Osvědčuje se při napájení základnových stanic a také klientských stanic CPE. Je kompatibilní s řešeními ze série airGateway.