HP 87X černý toner velký - 2 pack, CF287XD
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M501, M506, M527 Barva: černá Výdrž: 2× 18000 stran
Ideální pro tisk konzistentních, vysoce kvalitních černobílých stran při vysokých rychlostech, na které jsou vaše tiskárna nebo multifunkční zařízení HP připraveny, a současná ochrana proti podvodům.


Buďte si jisti, že naše kazety přinášejí přidanou hodnotu.[1] Cenově dostupné originální tonerové kazety HP s vysokou výtěžností a technologií JetIntelligence zajistí tisk více stránek než kdykoli dříve.[1] Spolehněte se na funkci inteligentního sledování hladin toneru a méně častou nutnost výměny.[3]
Vaše investice se vám vyplatí ještě více díky technologii maximalizace počtu stran, která poskytuje více stran na kazetu než předchozí verze tonerových kazet HP.[1]
Vytvářejte konzistentní kvalitní dokumenty při rychlostech, které tiskárna nebo multifunkční tiskárna HP hravě zvládá. Speciálně navržené originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence se vyrovnají vysokým rychlostem vaší tiskárny a poskytují výtisky v profesionální kvalitě.
S originálními tonerovými kazetami HP s technologií JetIntelligence se můžete spolehnout na konzistentní kvalitu při vysokých rychlostech.


Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami s exkluzivní technologií zabezpečení proti podvodům od HP. Zvládejte firemní náklady a zachovávejte standardy kvality díky zásadám používání pouze originálních produktů HP a ochrany kazet.
Zajišťují, že získáte autentickou kvalitu HP kvalitu, za kterou jste zaplatili, s inovativní technologií zabezpečení proti podvodům.
Tiskněte více stránek na tiskárnách a multifunkčních tiskárnách HP.[1] Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence se vyrovnají rychlostem vaší tiskárny a zajistí konzistentní výsledky. Vyberte si tonerové kazety, se kterými tiskárna dosáhne maximálního výkonu – originální kazety HP.
Díky speciálnímu složení černého toneru se můžete stále spoléhat na konzistentní kvalitu při vysokých rychlostech.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Průvodce recyklací |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 18 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 87X |
| Počet v balení | 2 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 2x černá (cca 36 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 18000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP LaserJet Enterprise M506; Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M527 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 9.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 190780576083 |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Průvodce recyklací |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1133 x 752 x 992 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 373 x 244 x 281 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1131 x 998 x 1268 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 373 x 244 x 281 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 9 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Počet produktů na jednotku | 2 |
| Množství na evropské paletě | 27 |
| Množství na paletě | 48 |
| Stohovací číslo pro krabici | 16 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF287XD |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 122 kg |
| Hmotnost balení | cca 3,76 kg |
| Hmotnost palety | 201 kg |
| Hmotnost | cca 2,7 kg |
HP 87X Dvojbalení černých originálních tonerových kazet LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 18 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 373 x 244 x 281 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 373 x 244 x 281 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1131 x 998 x 1268 mm |
| Hmotnost | cca 2,7 kg |
| Hmotnost balení | cca 3,76 kg |
| Hmotnost palety | 201 kg |
| Množství na paletě | 48 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 9 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 2 tonerové kazety; Průvodce recyklací |