HP 81X tisková kazeta černá velká, CF281X
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M605, M606, M630
Barva: černá
Výdrž: 25000 stran
C-Print alternativní toner CF281X pro HP, černá barva, obsah 25000K Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS).
- Barva: černá
- Výtěžnost: 25000K
- Objem:
- Kompatibilita: HP LASERJET ENTERPRISE M 604 DN / LASERJET ENTERPRISE M 604 N / LASERJET ENTERPRISE M 605 DN / LASERJET ENTERPRISE M 605 N / LASERJET ENTERPRISE M 605 X / LASERJET ENTERPRISE M 606 DN / LASERJET ENTERPRISE M 606 X / LASERJET ENTERPRISE M 630 DN / LASERJET ENTERPRISE M 630 F / LASERJET ENTERPRISE M 630 H / LASERJET ENTERPRISE M 630 SERIES / LASERJET ENTERPRISE M 630 Z / TROY M 604 / M 605 / M 606
Ideální pro malé až středně velké týmy a podnikové zákazníky, kteří chtějí tonerovou kazetu, která pomáhá zajistit konzistentní, vysoce kvalitní tisk, šetří čas a zdroje a optimalizuje tisk v kanceláři.


Tiskněte profesionálně vypadající dokumenty, kterými se vaše firma může pyšnit – stránku za stránkou.
Spolehněte se na originální černý toner HP, který poskytuje sytý text, ostrou grafiku a působivé firemní dokumenty.
Chraňte přírodní zdroje, tiskněte ve velkém objemu a spolehněte se na bezplatnou, snadnou recyklaci kazet v rámci programu HP Planet Partners.[2]
Tiskněte až 25 000 stran s volitelnými originálními tonerovými kazetami HP LaserJet s vysokou výtěžností.[3]


Zvyšte kancelářskou efektivitu: tiskněte rychle a snadno vyměňujte kazety.
Zvyšte produktivitu v kanceláři díky originálnímu toneru HP, který je určený pro rychlý tisk.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 25 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 81X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 25 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 25000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Průchozí multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630z, multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630f, multifunkční tiskárna HP LaserJet Enterprise M630dn |
| Firemní filtr | cMPS |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 25000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 10 500 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 15 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 13.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 887758147900 |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1173 x 772 x 1130 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1173 x 965 x 1125 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 15 |
| Počet kartonů na paletu | 45 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 12 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 36 |
| Množství na paletě | 45 |
| Stohovací číslo pro krabici | 12 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF281X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 140,4 kg |
| Hmotnost balení | cca 3,33 kg |
| Hmotnost palety | 170,4 kg |
| Hmotnost | cca 2,45 kg |
HP 81X Černá originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 25 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 391 × 193 × 327 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1173 x 965 x 1125 mm |
| Hmotnost | cca 2,45 kg |
| Hmotnost balení | cca 3,33 kg |
| Hmotnost palety | 170,4 kg |
| Množství na paletě | 45 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 12 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | 1 kazeta |