HP 57A Originální zobrazovací válec LJ, CF257A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet M433a, M436dn, M436n, M436nda Barva: černá Výdrž: 80000 stran
Ideální pro uživatele, kteří očekávají od multifunkční tiskárny HP LaserJet M436 tisk ve velkém objemu, spolehlivost systému a výjimečnou kvalitu tisku.


Používejte originální díly HP a zachovejte kvalitu a spolehlivost tisku. Tato sada byla vyvinuta společně s multifunkční tiskárnou HP LaserJet M436, aby její speciálně navržené součásti poskytovaly spolehlivé výsledky.
Zajistěte špičkový výkon díky originálním dílům HP z této sady, které byly navrženy a vyvinuty společně s multifunkční tiskárnou.
Zamezte nákladným prostojům a přerušováním tisku. Originální zobrazovací válec HP a vývojové částice, které jsou součástí této sady, pracují společně s originálním tonerem HP a poskytují tak konzistentní spolehlivost a kvalitu tisku.
Minimalizujte prostoje – všechny součásti sady jsou kompatibilní s multifunkční tiskárnou HP a originálním tonerem HP.


S originálními produkty HP si můžete dopřát spolehlivý tisk. Díly jiných výrobců nemusí poskytovat stejnou spolehlivost a kvalitu tisku jako originální produkty HP, navíc mohou vést k plýtvání časem a penězi.
Dosáhněte skvělých výsledků s originálními produkty HP, alternativní kazety totiž nemusí poskytovat stejnou kvalitu a spolehlivost.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 80000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 57A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 80 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 80000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Typ spotřebního materiálu | Imaging Drums |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet M436 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 13500 |
| Barevná výtěžnost | 13500 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 80000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 80000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 15 až 80 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 °C |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 889894325471 |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 520 x 281 x 269 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 509 x 135 x 124 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 054 x 870 x 2 533 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 509 x 135 x 124 mm |
| Země původu | Čína |
| Počet kartonů na vrstvu | 6 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 4 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 192 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF257A |
| Kód UNSPSC | 44103109 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 6,24 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,32 kg |
| Hmotnost palety | 345 kg |
| Hmotnost | cca 0,71 kg |
HP 57A Originální zobrazovací válec LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 15 až 80 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 80000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 509 x 135 x 124 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 509 x 135 x 124 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 054 x 870 x 2 533 mm |
| Hmotnost | cca 0,71 kg |
| Hmotnost balení | cca 1,32 kg |
| Hmotnost palety | 345 kg |
| Množství na paletě | 192 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |