HP 30A Black Original LJ Toner Cartridge, CF230A
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro M203, MFP M227
Barva: černá
Výdrž: 1600 stran
C-Print toner HP CF230A | HP 30A | Black | 1600K - Premium Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS).
Parametry
- Kód CF230A
- Barva black
- Kapacita 1600 stran
- Určeno pro LaserJet Pro M 203 Series / M 220 Series / MFP M 227 Series
Ideální pro tisk většího množství dokumentů v profesionální kvalitě než kdy dříve[1] a pro zajištění konzistentního tisku s technologií zamezující padělání.


Naše kazety přinášejí přidanou hodnotu. Originální tonerové kazety HP s vysokou výtěžností a technologií JetIntelligence dodávají více stránek než kdy dříve.[1] Poskytují více než dvojnásobný počet stran ve srovnání se standardními kazetami[2] a navíc umožňují inteligentní sledování hladin toneru.[3]
Vaše investice se vám vyplatí ještě více díky technologii maximalizace počtu stran, která poskytuje více stran na kazetu než předchozí verze tonerových kazet HP.[1]
Tiskněte rychle a kvalitně, jak byste od tiskáren HP LaserJet Pro očekávali. Originální tonerové kazety HP s technologií JetIntelligence byly navrženy pro využití v tiskárnách a multifunkčních tiskárnách HP. Dosáhněte konzistentní a profesionální kvality a vyhněte se opakovanému tisku.
S originálními tonerovými kazetami HP s technologií JetIntelligence se můžete spolehnout na konzistentní kvalitu.


Pomozte chránit svou firmu před falešnými kazetami díky exkluzivní technologii zamezující padělání. Spravujte náklady s inovativní technologií, která pomáhá udržovat normy kvality pro tiskárny a multifunkční tiskárny HP LaserJet Pro.
Nenechte se zmást kazetami, které napodobují originální produkty HP. Mějte jistotu, že získáte kvalitní produkt, za který jste zaplatili.
Tiskněte na tiskárně nebo multifunkční tiskárně HP LaserJet Pro ještě více stran.[1] Díky originálním tonerovým kazetám HP s technologií JetIntelligence, které chrání vaše investice a umožňují tiskárně dosáhnout optimálního výkonu, se můžete spolehnout na konzistentní a působivou kvalitu i výkon.
Díky speciálnímu složení černého přesného toneru se můžete spolehnout na konzistentní kvalitu.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 600 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 30A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 1 600 stran) |
| Výtěžnost stránek | 1600 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP LaserJet Pro M203; Multifunkční tiskárna HP LaserJet Pro M227 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 0 až 95 % RV |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 2.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 889894797452 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1100 x 800 x 1091 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 358 x 108 x 135 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1100 x 940 x 1220 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 358 x 108 x 135 mm |
| Země původu | Vyrobeno v USA, Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 26 |
| Počet kartonů na paletu | 208 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 22 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 154 |
| Množství na paletě | 208 |
| Stohovací číslo pro krabici | 32 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF230A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 96,1 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,49 kg |
| Hmotnost palety | 122,6 kg |
| Hmotnost | cca 0,27 kg |
HP 30A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 0 až 95 % RV |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 1 600 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 358 x 108 x 135 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 358 x 108 x 135 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1100 x 940 x 1220 mm |
| Hmotnost | cca 0,27 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,49 kg |
| Hmotnost palety | 122,6 kg |
| Množství na paletě | 208 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 22 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |