HP tisková kazeta černá, CF214X
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Enterprise M712, M725
Barva: černá
Výdrž: 17500 stran
Ideální volba pro řízená prostředí velkých podniků i malé podniky, které potřebují tonerové kazety s nízkou spotřebou energie zajišťující stálé výsledky tisku dokumentů v profesionální kvalitě.


Zvyšte svou efektivitu – používejte originální tonerové kazety HP LaserJet. Vylepšený toner HP zasychá rychleji, a proto je možné dosáhnout vynikající kvality dokumentů i při rychlém tisku. Díky vysokokapacitním kazetám získáte možnost snadné a rychlé instalace a také výjimečnou hodnotu.
Spolehněte se na snadnou instalaci a údržbu díky originálním tonerových kazet HP LaserJet pro multifunkční tiskárny. Díky černým tonerovým kazetám navrženým pro častý tisk ušetříte finance a omezíte dobu, kdy není tiskárna dostupná.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 17 500 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 14X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 17 500 stran) |
| Výtěžnost stránek | 17500 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uvedená průměrná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP LaserJet Enterprise 700 M712; Řada multifunkčních tiskáren HP LaserJet Enterprise M725 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 7200 |
| Barevná výtěžnost | 9600 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 17500 |
| Základní černobílá výtěžnost | 10 000 |
| Základní kancelářská barevná výtěžnost | 6000 |
| Kancelářská barevná výtěžnost | 8000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 19 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 16.3 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 886111043378 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 9 |
| Počet kartonů na paletu | 27 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 27 |
| Stohovací číslo pro krabici | 12 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CF214X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | cca 2,7 kg |
| Hmotnost palety | 93,4 kg |
| Hmotnost | cca 2,3 kg |
HP 14X Černá originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 17 500 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uvedená průměrná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost značně závisí na tištěném obsahu a dalších faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 497 × 195 × 330 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 139 mm |
| Hmotnost | cca 2,3 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,7 kg |
| Hmotnost palety | 93,4 kg |
| Množství na paletě | 27 |
| Počet vrstev v paletě | 3 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |