HP tisková kazeta žlutá, CE742A
Popis produktu:
HP 307A Žlutá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 7 300 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 150 x 1 000 x 1 267 mm |
| Hmotnost | cca 1,8 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,62 kg |
| Hmotnost palety | 177,4 kg |
| Množství na paletě | 60 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 9 |
| Záruka | Na tento produkt HP se poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet CP5225, CP5225n, CP5225dn
Barva: žlutá
Výdrž: 7300 stran
Ideální pro zákazníky, které vyžadují spolehlivý tisk vysoce kvalitních, profesionálních dokumentů na papír různých velikostí.


Vytvářejte vynikající marketingové materiály, finanční zprávy a technické dokumenty pomocí originálních kazet HP s tonerem HP ColorSphere. Získejte konzistentní výsledky v kvalitě odpovídající fotografickému studiu u široké řady papírů vyvinutých pro profesionální kancelářský tisk.
Získejte působivé firemní dokumenty s vynikajícími barvami pomocí originálních kazet HP s tonerem HP ColorSphere.
Udržujte nízké náklady na tisk a zachovejte si svou produktivitu. Tonerové kazety HP Color LaserJet zajišťují bezproblémový tisk s trvalými výsledky. Protože byly tyto kazety navrženy pro výjimečnou spolehlivost, vyhnete se plýtvání spotřebním materiálem a drahým prostojům.
Díky volbě kazet speciálně navržených pro práci s vašimi tiskárnami se můžete spolehnout na konzistentní tisk bez přerušování.


Přehledně sledujte využití toneru a objednávejte nový díky vestavěným inteligentním funkcím kazet HP. Snadná a bezplatná recyklace – originální tonerové kazety HP vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou recyklovány odpovědným způsobem.[1]
Sledujte využití toneru a upozornění na docházející spotřební materiál a shromažďujte informace o objednávání materiálu pro všechny tiskárny pomocí inteligentních funkcí vestavěných do kazet HP. Originální tonerové kazety HP vrácené prostřednictvím programu HP Planet Partners jsou zodpovědným způsobem recyklovány.[1]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 7 300 stran |
| Barvy kazet | Yellow |
| Výběrovost | 307A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 7300 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (žlutá) | 1x žlutá (cca 7 300 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Žlutá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Color LaserJet Professional CP5220 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 7300 |
| Barevná výtěžnost | 7300 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 30 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 17 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 11.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 884420306207 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1185 x 770 x 1049 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 150 x 1 000 x 1 267 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 492 x 188 x 225 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 12 |
| Počet kartonů na paletu | 60 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 9 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 36 |
| Množství na paletě | 60 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CE742A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 114,6 kg |
| Hmotnost balení | cca 2,62 kg |
| Hmotnost palety | 177,4 kg |
| Hmotnost | cca 1,8 kg |