HP tisková kazeta černá, CE410A
Kód zboží (ID): 721842
vytisknout
Stav zboží:
Nové
Dostupnost:
skladem (ext. sklad)
Datum odeslání:
Expedujeme zítra
Výrobce:
HP
Kód zboží:
721842
Číslo zboží (PN):
CE410A
EAN:
884962772348
Záruka koncový zákazník:
24 měsíců
Záruka při koupi na IČO:
6 měsíců
Cena bez DPH: *
2422.7 Kč
Cena vč. DPH: *
2931 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP LaserJet Pro M375nw, M475dn, M475dw, M351a, M451dn, M451dw, M451nw
Barva: černá
Výdrž: 2200 stran
S černou tonerovou kazetou HP 305A LaserJet budou vaše dokumenty a marketingové materiály vytištěny v profesionální kvalitě. Neplýtvejte časem ani spotřebním materiálem, a udržte si tak vysokou produktivitu. Tyto kazety byly speciálně navrženy pro vaši tiskárnu HP LaserJet Pro. Průměrná výtěžnost černé tiskové kazety při nepřetržitém tisku je 2200 standardních stran. Uváděná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798 (skutečná výtěžnost značně závisí na tištěných obrázcích a dalších faktorech. Další informace naleznete na adrese http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies )
HP 305A Černá originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 25 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 2 090 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 175 x 1 000 x 1 269 mm |
| Hmotnost | cca 0,72 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,9 kg |
| Hmotnost palety | 239,2 kg |
| Množství na paletě | 243 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 21 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění.
Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás.
Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.