HP 300 Black CC640EE
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Deskjet D1660, D2560, D5560, F2480, F4280, F4580, ENVY 110, Photosmart C4680, C4780
Barva: černá
Objem: 4 ml
Zákazníci z oblasti domácností a malých firem na vyspělých a rozvíjejících se trzích, kteří vyžadují nenákladný, jednoduchý a spolehlivý tisk s velmi kvalitními výsledky.

S originálním inkoustem HP dosáhnete vysoce kvalitního tisku a odlišíte svou práci od ostatních.
Díky originálním inkoustům HP zůstanete produktivní, když to nejvíc potřebujete.
Vyberte si originální inkoust HP a tiskněte špičkové dokumenty a cenné okamžiky v živých barvách.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 200 stran |
| Obchodní segment | Premium Home |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 300 |
| Inkoustová kapka | 13,8 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1 černá (cca 200 stran) |
| Výtěžnost stránek | 200 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet D2560. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 1,4 cm |
| Segment (filtr) | Premium Home |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Environmentální certifikace | UL ECOLOGO® certified |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 300 / CC640A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 300 / CC640A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 300 / CC640A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny HP Deskjet D2500, HP Deskjet D2530, multifunkční tiskárna HP DeskJet F4200 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 70 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 2.X Gen 3 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 18 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | (ABB) 10883585763273, (ABD) 10883585763280, (ABE) 10883585763303, (ABF) 10883585763297, (BA3) 10883585763310 |
| Čárový kód palety | (ABB) 30883585763277, (ABD) 30883585763284, (ABE) 30883585763307, (ABF) 30883585763291, (BA3) 30883585763314 |
| Číslo UPC | (201) 883585763344; (251) 883585763375; (301) 884962780824; (999) 884962825617; (ABB) 883585763276; (ABD) 883585763283; (ABE) 883585763306; (ABF) 883585763290; (BA3) 883585763313 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 600 × 200 × 164 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 128 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Malajsii |
| Oblastní dostupnost | EU+ |
| Oblastní omezení prodeje | K prodeji pouze v zemích EU, EFTA a BG, RO, MD, TR, AL, BIH, YU, MK, HR, DOM/TOM |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 48 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 60 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 2880 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CC640EE |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 3,51 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 193,4 kg |
| Hmotnost | 0,030 kg |
HP 300 Černá originální inkoustová kazeta
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 13,8 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 4 ml |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 200 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Deskjet D2560. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | Relativní vlhkost 20 až 80 % |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 116 × 36 × 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 × 800 × 1 128 mm |
| Hmotnost | 0,030 kg |
| Hmotnost balení | 0,05 kg |
| Hmotnost palety | 193,4 kg |
| Množství na paletě | 2880 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |