HP 304A (CC533A, purpurová)
Popis produktu:
HP 304A Purpurová originální tonerová kazeta LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 800 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| Hmotnost | 0,72 kg |
| Hmotnost balení | 0,9 kg |
| Hmotnost palety | 244,2 kg |
| Množství na paletě | 243 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 21 |
| Záruka | Omezená záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP se vztahuje záruka na vady materiálu a vady zpracování. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet CM2320fxi, CM2320nf, CP2025, CP2025dn, CP2025n
Barva: purpurová
Výdrž: 2800 stran
C-Print toner HP/Canon CC533A | CRG 718 Y | HP 304A | 2659B002 | Magenta | 2800K - Premium Tonery C-Print PREMIUM garantují tu nejvyšší kvalitu tisku včetně barevné stálosti. Kazety PREMIUM jsou nezávadné z hlediska absence nežádoucích látek, jako například zpomalovačů hoření, taktéž známých jako DekaBDE (REACH) a absence těžkých kovů (RoHS).
Parametry
- Kód CC533A
- Barva magenta
- Kapacita 2800 stran
- Určeno pro Color LaserJet CM 2300 Series / Color LaserJet CM 2320 CB MFP / Color LaserJet CM 2320 CBB MFP / Color LaserJet CM 2320 CI MFP / Color LaserJet CM 2320 EB MFP / Color LaserJet CM 2320 EBB MFP / Color LaserJet CM 2320 EI MFP / Color LaserJet CM 2320 FXI MFP / Color LaserJet CM 2320 N MFP / Color LaserJet CM 2320 NF MFP / Color LaserJet CM 2320 Series / Color LaserJet CM 2320 WB MFP / Color LaserJet CM 2320 WBB MFP / Color LaserJet CM 2320 WI MFP / Color LaserJet CM 2323 / Color LaserJet CM 2720 FXI MFP / Color LaserJet CP 2000 Series / Color LaserJet CP 2020 Series / Color LaserJet CP 2024 / Color LaserJet CP 2024 DN / Color LaserJet CP 2024 N / Color LaserJet CP 2024 Series / Color LaserJet CP 2025 / Color LaserJet CP 2025 DN / Color LaserJet CP 2025 N / Color LaserJet CP 2025 Series / Color LaserJet CP 2025 X / Color LaserJet CP 2026 / Color LaserJet CP 2026 DN / Color LaserJet CP 2026 N / Color LaserJet CP 2026 Series / Color LaserJet CP 2027 / Color LaserJet CP 2027 DN / Color LaserJet CP 2027 N / Color LaserJet CP 2027 Series
Ideální pro pracovní týmy, mající 3 až 5 uživatelů na jedno zařízení, ve velmi malých a menších firmách s nespravovaným tiskovým prostředím a pokročilými nároky na tisk, kopírování a skenování a očekávající více funkcí a přidanou hodnotu.


Upoutejte pozornost živými barvami a výraznou grafikou. Sdělte více než jen slova přirozenou, realistickou fotografickou kvalitou. Komunikujte pomocí snadno čitelného textu a ostrých detailů. Vylepšený toner HP ColorSphere – kvalita odpovídající profesionálním tiskovým službám, která zajišťuje působivou propagaci.
Originální spotřební materiál HP LaserJet usnadňuje tisk. Tisknout můžete různé druhy dokumentů – od barevných marketingových materiálů po cenově výhodné černobílé stránky.


Zabraňte plýtvání časem a penězi na opakovaný tisk. Inteligentní řešení kazet umožňuje systému optimalizovat kvalitu a spolehlivost tisku. Konzistentních barev při vysoké rychlosti dosáhnete díky systému vyladěnému na jedinečné vlastnosti toneru HP ColorSphere.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 2 800 stran |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 304A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 2800 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | 1x purpurová (cca 2 800 stran) |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | Standard Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Color LaserJet CP2025; Řada multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet CM2320 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 °C |
| Obsah recyklovaného materiálu | 17 % |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 4.7 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | Inteligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Životnost tiskového materiálu | Nepoužívá se |
| Číslo UPC | 883585301522 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 170 x 780 x 1 149 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 385 × 109 × 125 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku, Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 27 |
| Počet kartonů na paletu | 243 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 21 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 168 |
| Množství na paletě | 243 |
| Stohovací číslo pro krabici | 32 |
| Stohovací číslo pro paletu | 4 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | CC533A |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 181 kg |
| Hmotnost balení | 0,9 kg |
| Hmotnost palety | 244,2 kg |
| Hmotnost | 0,72 kg |