HP no 72 - šedá a foto černá tisk. hlava, C9380A
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP DesignJet T610, T620, T770, T1100, T1200, T1200 HD, T2300, T790, T1300 Barva: šedá a foto černá
Ideální pro profesionály a pracovní týmy k tisku technických aplikací.

Díky designu pokrokové, velké tiskové hlavy HP jsou inkoustové kapky umísťovány s naprostou přesností. Dosáhněte stálých výsledků i při velkých rychlostech tisku s čistými, ostrými linkami a textem. Vytvářejte jemné, neutrální odstíny šedé a přesné barvy.
Díky bezproblémovému tisku pomocí originálního spotřebního materiálu HP se vyhnete pokusům a omylům, které vás stojí čas. Tiskové hlavy HP jsou společně s originálními inkousty HP a tiskárnami navrženy a testovány tak, aby poskytovaly ostrý, čistý a přesný tisk v konzistentní kvalitě.
Originální tiskové hlavy HP obsahují vestavěnou inteligenci, vytvořenou za účelem stálé optimalizace kvality tisku a maximalizace životnosti tiskové hlavy. Díky stálým výsledkům a méně častým zásahům můžete být produktivnější.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Barvy kazet | Gray; Photo Black |
| Výběrovost | 72 |
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Šedá a fotografická černá |
| Trysky tiskové hlavy | 2112 |
| Rozsah tiskové hlavy (palce) | 2,16 cm |
| Typ spotřebního materiálu | Printheads |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 72 / C9380A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9380A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9380A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T610, řada tiskáren T620, řada tiskáren T770, řada tiskáren T1100, řada tiskáren T1200, multifunkční tiskárna HP DesignJet T1200 HD, multifunkční tiskárna HP DesignJet T2300 eMFP, řada tiskáren HP DesignJet T790 ePrinter, řada tiskáren HP DesignJet T1300 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 3.9 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 12 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10808736779590 |
| Čárový kód palety | 20808736779597 |
| Číslo UPC | 883585273430 |
| Obsah balení | Tisková hlava |
| Rozměry obalu nebo hlavní krabice (Š x H x V) | 365 × 298 × 150 mm |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 365 x 298 x 150 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 325 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 10 |
| Počet kartonů na paletu | 80 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 24 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Větší množství hlavní krabice | 24 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1920 |
| Stohovací číslo pro krabici | 8 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9380A |
| Kód UNSPSC | 44103110 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 2,85 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 2,85 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Hmotnost | 0,066 kg |
HP 72 Šedá a fotografická černá tisková hlava DesignJet
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Šedá a fotografická černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 6 pl |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 28 × 143 × 132 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 28 x 143 x 132 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 x 1 016 x 1 325 mm |
| Hmotnost | 0,066 kg |
| Hmotnost balení | 0,11 kg |
| Hmotnost palety | 248 kg |
| Množství na paletě | 1920 |
| Počet vrstev v paletě | 8 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tisková hlava |