HPno 72 - purpurová ink. kazeta, C9372A
Popis produktu:
HP 72 Purpurová inkoustová kazeta, 130 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
|---|---|
| Typy inkoustu | Báze barviva |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Hmotnost | 0,192 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 463 kg |
| Množství na paletě | 1680 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP DesignJet T610, T620, T790, T770, T1100, T1200, T1200 HD, T2300, T1300
Barva: purpurová
Objem: 130 ml
Skvělé pro profesionály a pracovní týmy, které tisknou technické aplikace.

Originální inkousty HP zajišťují zřetelný text, velkou přesnost čar, skutečně neutrální odstíny šedi a živé barvy.
Mimořádně čisté originální inkousty HP byly vyvíjeny společně s tímto systémem, aby zajistily konzistentní a profesionální výsledky.
Integrovaná inteligentní technologie originálních inkoustových kazet HP zahrnuje signalizaci nutné výměny spotřebního materiálu.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 72 |
| Prázdná hmotnost | 0,056 kg |
| Typy inkoustu | Báze barviva |
| Počet v balení | 1 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Ink |
| Identifikátor nebezpečného výrobku 1 | HP 72 / C9372A |
| Text o nebezpečí 1 | Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | Vyhněte se přímému kontaktu s tekutým inkoustem |
| Bezpečnostní pokyny pro inkoust | Vždy se řiďte informacemi na štítku výrobku. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9372A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Informace o bezpečnosti inkoustu | HP 72 / C9372A Obsahuje benzisothiazolinon. Může vyvolat alergickou reakci. |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP DesignJet T610, řada tiskáren T620, řada tiskáren T770, řada tiskáren T1100, řada tiskáren T1200; Multifunkční tiskárna HP DesignJet T1200 HD; Multifunkční tiskárna HP DesignJet T2300 eMFP; Řada tiskáren HP DesignJet T790 ePrinter; Řada tiskáren HP DesignJet T1300 ePrinter |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 0.8 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | TIJ 4.0 |
| Technologie tisku | HP Thermal Inkjet |
| Životnost tiskového materiálu | 24 měsíců |
| Větší čárový kód hlavní krabice | 10808736779804 |
| Čárový kód palety | 20808736779801 |
| Číslo UPC | 883585273409 |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
| Větší rozměry hlavní krabice (Š x H x V) | 364 × 218 × 229 mm |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Singapuru |
| Oblastní dostupnost | EMEA |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 84 |
| Množství obalu nebo hlavní krabice | 20 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Větší množství hlavní krabice | 20 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na paletě | 1680 |
| Stohovací číslo pro krabici | 6 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | C9372A |
| Kód UNSPSC | 44103105 |
| Hmotnost obalu (obal nebo hlavní karton) | 5,28 kg |
| Větší hmotnost hlavní krabice | 5,28 kg |
| Hmotnost balení | 0,24 kg |
| Hmotnost palety | 463 kg |
| Hmotnost | 0,192 kg |