HP 62XL inkoustová náplň černá(C2P05AE)
Popis produktu:
Originální náplň pro tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP ENVY 5540, 5640, 5646, 7640 HP OfficeJet 200, 250, 5740
Barva: černá
Objem: 12 ml
Špičková kvalita s dlouhodobou životností HP C2P05AE je ideálním řešením pro ty, jež hledají spolehlivý spotřební materiál s dlouhou životností a vynikající kvalitou tisku.
Konzistentní kvalita bez kompromisu na produktivitě Ať už tisknete jednou za čas nebo nepřetržitě, doma či v kanceláři, originální inkoustová cartridge od renomovaného výrobce zajistí, že každý výtisk bude pokaždé ve špičkové kvalitě. S originálním spotřebním materiálem HP navíc zajistíte bezpečný, rychlý a spolehlivý provoz vaší tiskárny HP.
Jednoduchá instalace HP C2P05AE se vyznačuje nejen vynikajícím výkonem ale také snadnou instalací i pohodlným používáním. Nejen proto se spotřební materiál HP dostal do mnoha domácností i kanceláří a zajistil si tím tak vysokou oblíbenost zákazníků po celém světě.
Na životním prostředí záleží Tento produkt byl navržen s ohledem na udržitelnost. Nejen, že spotřební materiál HP dokáže díky své efektivitě využít každou kapku inkoustu bez plýtvání, splňuje také nejvyšší standardy z hlediska ochrany životního prostředí. Vzhledem k měnícím se požadavkům na udržitelnost přispíváte výběrem našeho originálního produktu HP k snížení produkce odpadu a tím k ochraně životního prostředí.
Specifikace| Typ | Originální inkoustová cartridge |
| OEM | C2P05AE |
| Barva | černá |
| Výtěžnost | 600 str. |
HP 62 XL Černá originální inkoustová kazeta s vysokou výtěžností
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 12 ml |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 600 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP Envy 5640 e-All-in-One. Přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 × 800 × 1 164 mm |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 166,3 kg |
| Množství na paletě | 2160 |
| Počet vrstev v paletě | 4 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |