Vážení zákazníci, momentalně procházíme personálním oslabením, a mohlo by se stát, že se hned nebudeme věnovat Vaši objednávce. Proto prosíme o schovívavost a trpělivost. Reagujeme do 1-2 dnů. Děkujeme za pochopení. Váš vmSHOP s.r.o.

HP LaserJet Pro/MFP 4113fdn/MF/Laser/A4/LAN/USB

Kód zboží (ID): 6871756 vytisknout
Obrázek produktu HP LaserJet Pro/MFP 4113fdn/MF/Laser/A4/LAN/USB
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: HP
Kód zboží: 6871756
Číslo zboží (PN): 8X3F8A#ABB
EAN: 198828835260
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 12 měsíců
Cena bez DPH: * 8000.89 Kč
Cena vč. DPH: * 9681 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.

Popis produktu:

HP LaserJet Pro MFP 4113fdn Printer
HP Tiskárna LaserJet Pro MFP 4113fdn *Vysoce kvalitní a spolehlivý tisk *Rychlá a snadná instalace *Oboustranný tisk a skenování *Snadná správa tiskárny *Automatický podavač dokumentů na 50 listů *Vstupní kapacita na 250 listů *Víceúčelový zásobník na 100 listů *Volitelný vstupní podavač na 550 listů  Formát tiskárny: Laserová multifunkční tiskárna Formáty papíru: A4 Rozlišení [DPI]: Černobíle (nejvyšší kvalita): Až 1 200 x 1 200 dpi, Technologie: Standardní (600 dpi), detailní (1 200 dpi), Economode (600 dpi) Rychlost černého tisku [str./min.]: (A4, normální): Až 45 str./min, (A4, oboustranný): Až 40 obr./min Tisk první strany [sec.]: Černobíle (A4, stav připraveno): Již za 3,8 s, Černobíle (A4, režim spánku): Již za 6,4 s Max. měsíční zatížení [str.]: Až 80 000 stran A4 Oboustranný tisk: Automaticky Automatický podavač pro skenování: Ano Kapacita zásobníku [str.]:  *Standardní vstup: Zásobník 1 na 100 listů, vstupní zásobník 2 na 250 listů, automatický podavač dokumentů na 50 listů *Standardní výstup: Výstupní zásobník na 150 listů Rozhraní:  *1x gigabitová síť Ethernet 10/100/1000 Base-T *1x Hi-Speed USB 2.0 (zařízení) *1x Hi-Speed USB 2.0 (hostitel) *1x USB pro přímý tisk Tiskové jazyky: pwgRaster, urf, jpeg, tiff, pcl, pclxl, postScript, pdf, nativeOffice, pclm Skener:  *Rychlost skenování: Normální (A4): Až 38 str./min nebo 63 obr./min černobíle, až 26 str./min nebo 38 obr./min barevně ;Oboustranný (A4): Až 63 obr./min (černobíle), až 38 obr./min (barevně) *Formát uložení skenovaného dokumentu: PDF, JPG, TIFF *Technické parametry skeneru: Typ skeneru Plochý skener, automatický podavač dokumentů; Technologie skenování: Kontaktní obrazový senzor (CIS); Vstupní režimy skenování: Tlačítka skenování, kopírování, e-mailu nebo souborů na předním panelu; software HP Scan, HP Smart; a uživatelská aplikace prostřednictvím TWAIN nebo WIA; Twain verze: Verze 2.3; Oboustranné skenování prostřednictvím automatického podavače dokumentů: Ano; Optické rozlišení skenu: Až 1 200 x 1 200 dpi *Doporučená měsíční kapacita skenování: 750 až 4 000 *Skenovatelná oblast: Maximální formáty médií (skenovací deska): Maximální formáty médií (skenovací deska): 216 x 297 mm ;Minimální formáty médií (ADF): 102 x 127 mm Maximální formáty médií (ADF): 216 x 356 mm *Bitová hloubka / úrovně odstínů šedé: 24bitové / 256 Fax:  *Fax/modem: Ano/33,6 kbps *Specifikace faxu: Paměť faxu: Až 400 stran; Rozlišení faxu: Standardně: 200 x 100 dpi ; Jemné: Až 203 x 196 dpi ; Velmi jemný: Až 300 x 300 dpi ; Rychlá volba: Až 200 čísel *Softwarové funkce pro faxování: Automatické zmenšení faxu; Automatické opakované vytáčení; Odložené odeslání; Předávání faxů; Rozhraní TAM; Blokování nežádoucích faxů; Rozpoznání rozlišujícího vyzvánění; Titulní strana; Blokování faxů; Fakturační kódy; Uložení a načtení; Výkazy aktivity faxů; Nastavení předčíslí; Tisk protokolu faxu; HP Digital Fax Spotřeba [W]: 548 W (aktivní tisk) Spotřeba StandBy [W]: 8,1 W (připraveno), 1,08 W (režim spánku), 1,08 W (automatické vypnutí / probuzení přes LAN, povoleno při dodání), 0,06 W (automatické vypnutí / ruční zapnutí), 0,06 W (ruční vypnutí) Hlučnost [dB]: 54 dB Rozměry (šířka x hloubka x výška): Minimální 420 × 386 × 307 mm; Maximální: 458 × 563 × 558 mm Hmotnost [kg]: cca 12,2 kg Podporované operační systémy: Windows 11; Windows 10; Android; iOS; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; macOS Tahoe v26; Linux Obsah balení: 8X3F8A Tiskárna HP LaserJet Pro MFP 4113fdn; předinstalovaná originální černá tonerová kazeta HP LaserJet (výtěžnost 3 000 stran); průvodce instalací hardwaru; leták s regulačními informacemi; napájecí kabel; kabel USB (pouze AP a bezdrátové modely Záruka: 1 rok

Tiskárna HP LaserJet Pro MFP 4113fdn

Parametry

Rychlost černobílého tisku (ISO, A4) [13] [13] Měřeno podle normy ISO/IEC 24734, nezahrnuje první sadu testovacích dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.
Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) Černá: Již za 3,8 s [18] [18] Čas výstupu první stránky vychází z interního měření HP od aktivace tiskárny po výstup stránky. Měření podle oborové normy ISO/IEC 17629 naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.
Doba tisku první černobílé strany (A4, připraveno) Černá: Již za 6,4 s [18] [18] Čas výstupu první stránky vychází z interního měření HP od aktivace tiskárny po výstup stránky. Měření podle oborové normy ISO/IEC 17629 naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.
Kvalita tisku – černobíle (nejvyšší kvalita) Až 1 200 x 1 200 dpi
Technologie rozlišení tisku Standardní (600 dpi), detailní (1 200 dpi), Economode (600 dpi)
Provozní zátěž (měsíční, A4) Až 80 000 stran [15] [15] Pracovní zatížení je definováno jako maximální počet stran vytištěného výstupu za měsíc. Tato hodnota umožňuje porovnání odolnosti produktu ve vztahu k ostatním zařízením HP LaserJet nebo HP Color LaserJet a napomáhá vhodnému nasazení tiskáren a multifunkčních zařízení tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivců nebo pracovních skupin.
Doporučený měsíční objem stránky až 4 000 [16] [16] HP doporučuje, aby počet vytištěných stran za měsíc byl v uvedeném rozsahu pro optimální výkon zařízení na základě faktorů, jako jsou intervaly výměny spotřebního materiálu a životnost zařízení během prodloužené záruční doby.
Rychlost procesoru 1 200 MHz
Jazyky tiskárny pwgRaster, urf, jpeg, tiff, pcl, pclxl, postScript, pdf, nativeOffice, pclm
Displej 4.3" (10.93 cm) intuitive color touchscreen (CGD)
Náhradní tiskové kazety HP 162A Černá originální tonerová kazeta LaserJet (cca 3 000 stran) W1620A; HP 162X Černá originální tonerová kazeta LaserJet (cca 10 000 stran) W1620X
Bezdrátové připojení Ne
Standardní možnost připojení 1× fax; 1× gigabitová síť Ethernet 10/100/1000 Base-T; 1× Hi-Speed USB 2.0 (zařízení); 1× Hi-Speed USB 2.0 (hostitel); USB pro přímý tisk
Kompatibilní operační systémy Windows 11 (64bitový a ARM64) Windows 10 (32bitová, 64bitová verze a ARM64); Android; iOS; macOS 14 Sonoma; macOS 15 Sequoia; macOS Tahoe v26; Linux: Debian 10; Linux: Debian 11; Linux: elementary 6P; Linux: Fedora 31; Linux: Fedora 32; Linux: Fedora 33; Linux: Fedora 34; Linux: Fedora 35; Linux: LinuxMint 20.1; Linux: LinuxMint 20.2; Linux: Manjarolinux 20.2; Linux: Manjarolinux 21.0.7; Linux: Mxlinux 21; Linux: OpenSuse 15.1; Linux: OpenSuse 15.2; Linux: OpenSuse 15.3; Linux: Rhel 6; Linux: Rhel 7; Linux: Rhel 8; Linux: Ubuntu 20.04; Linux: Ubuntu 20.10; Linux: Ubuntu 21.04; Linux: Ubuntu 21.10; Linux: Zorin 15; Linux: Zorin 16
Číslo poznámky pod čarou – podporovaný operační systém [19]
Operační systém (podporovaná poznámka) [19] Aktualizace verzí Citrix Server vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; aktualizace verzí Citrix XenApp & XenDesktop vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; certifikace Citrix Ready Kit, aktuální stav certifikace tiskáren HP naleznete na http://citrixready.citrix.com .
Paměť 512 MB
Maximální paměť 512 MB
Interní paměť Žádné
Standardní výstupní zařízení pro manipulaci s papírem Výstupní zásobník na 150 listů
Volitelné vstupní zařízení pro manipulaci s papírem Volitelný zásobník 1x550-sheet
Standardní vstupní zařízení pro manipulaci s papírem Zásobník 1 na 100 listů, vstupní zásobník 2 na 250 listů; automatický podavač dokumentů na 50 listů
Maximální výstupní kapacita (listy) Až 150 listů
Oboustranný tisk Automaticky (výchozí)
Podporované formáty médií Zásobník 1: Letter, Legal, Executive, Oficio (8,5 × 13), 4 × 6, 5 × 8, A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 × 15 cm, Oficio (216 × 340 mm), 16K (195 × 270 mm), 16K (184 × 260 mm), 16K (197 × 273 mm), pohlednice (JIS), dvojitá pohlednice (JIS), obálka č. 10, obálka Monarch, obálka B5, obálka C5, obálka DL, A5-R, vlastní, Statement, 3 × 5, 5 × 7, L 9 × 13 cm, obálka C6, japonská obálka Chou č. 3, japonská obálka Chou č. 4; Zásobníky 2 a 3: Letter, Legal, Executive, Oficio 8,5 × 13, 5 × 8, A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), Oficio 216 × 340 mm, 16K 195 × 270 mm, 16K 184 × 260 mm, 16K 197 × 273 mm, dvojitá pohlednice (JIS), A5-R, vlastní, 5 × 7
Vlastní formáty médií Zásobník 1: 76,2 × 127 až 215,9 × 355,6 mm; Zásobník 2, 3: 105 × 148 až 216 × 355 mm
Typy médií Papír (běžný, EcoEFFICIENT, lehký, těžký, kancelářský, barevný, hlavičkový, předtištěný, děrovaný, recyklovaný, hrubý); obálky; štítky;
Hmotnost médií, podporovaná Zásobník 1: 60 až 200 g/m2; Zásobník 2, volitelný zásobník 3 na 550 listů: 60 až 120 g/m2
Napájení Vstupní napětí 110 V: 110 až 127 V AC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz); Vstupní napětí 220 V: 220 až 240 V AC (±10 %), 50/60 Hz (±3 Hz) (nejedná se o duální napětí, produkt se liší podle čísla dílu s identifikátorem kódu možnosti #)
Spotřeba energie 548 W (aktivní tisk), 8,1 W (připraveno), 1,08 W (režim spánku), 1,08 W (automatické vypnutí / probuzení přes LAN, povoleno při dodání), 0,06 W (automatické vypnutí / ruční zapnutí), 0,06 W (ruční vypnutí) [5] [5] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu.
Ekoznačky Prohlášení IT ECO; Blue Angel
Kompatibilita se standardem Blue Angel Ano, Blue Angel DE-UZ 219 – pouze při použití originálního spotřebního materiálu HP
Rozsah provozních teplot 10 až 32,5 °C
Rozsah provozní vlhkosti 30–70% relativní vlhkost
Minimální rozměry (Š x H x V) 420 × 386 × 307 mm
Maximální rozměry (Š x H x V) 458 × 563 × 558 mm
Rozměry balení (Š x H x V) 497 × 399 × 406 mm
Rozměry palety (Š x H x V) AMS (automatické snímání médií): 1 200 × 1 000 × 2586 mm, EMEA/APJ: 1200 × 1000 × 2180 mm
Hmotnost cca 12,2 kg
Hmotnost balení 15,6 kg
Hmotnost palety AMS (automatické snímání médií): 578 kg, EMEA/APJ: 484 kg
Množství na paletě AMS (automatické snímání médií): 36, EMEA/APJ: 30
Počet vrstev v paletě AMS (automatické snímání médií): 6, EMEA/APJ: 5
Obsah balení Tiskárna HP LaserJet Pro MFP 4113fdn; předinstalovaná originální černá tonerová kazeta HP LaserJet (výtěžnost 3 000 stran); průvodce instalací hardwaru; leták s regulačními informacemi; software tiskárny HP je k dispozici na webuwww.hp.com/support; napájecí kabel; kabel USB (pouze AP a bezdrátové modely)
Poznámka pod čarou pro obsah balení [6] Informace o výtěžnosti kazety dodané s tiskárnou jsou k dispozici na http://www.hp.com/go/toneryield . Měřené hodnoty výtěžnosti odpovídají normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na tištěných obrazech a dalších faktorech.
Číslo poznámky pod čarou – obsah balení [6]
Kabely jsou součástí dodávky Ano, 1× kabel USB (Asie a Tichomoří, všechny bezdrátové tiskárny); ne, kabel USB je nutné zakoupit samostatně (Evropa, Blízký východ, Afrika, Severní a Jižní Amerika, modely bez bezdrátového připojení)
Záruka Jednoletá záruka s opravou v servisním středisku / depu. Možnosti záruky a podpory se liší podle produktu, země a místních právních předpisů. Obraťte se na svého smluvního dodavatele nebo navštivte web hp.com/support, kde se dozvíte více o oceňovaných možnostech servisu a podpory HP ve vašem regionu. Volitelné a není součástí dodávky při zakoupení tiskárny. Po registraci produktu do 60 dnů od zakoupení je k dispozici záruka až na 3 roky. Krytí podléhá podmínkám záruky HP, včetně omezení, výjimek a regionální dostupnosti. Registrace na adrese https://h41201.www4.hp.com/WMCF. Web/landing/promotion/14227/?nogeo=1
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [1] Rychlost skenování je měřena při použití automatického podavače dokumentů. Skutečná rychlost zpracování se může lišit podle rozlišení skenování, síťových podmínek, výkonu počítače a aplikačního softwaru.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [2] papír 80 g/m2
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [3] Čas první kopie z režimu připraveno a rychlost jednostranného kopírování měřeny podle normy ISO/IEC 29183, rychlost oboustranného kopírování měřena podle normy ISO/IEC 24735; nezahrnuje první sadu testovacích dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Přesná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité softwarové aplikaci a složitosti dokumentu.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [4] Funkce ukládání úloh vyžaduje zakoupení samostatné jednotky USB Flash s minimální kapacitou 16 GB.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [5] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [6] Informace o výtěžnosti kazety dodané s tiskárnou jsou k dispozici na http://www.hp.com/go/toneryield . Měřené hodnoty výtěžnosti odpovídají normě ISO/IEC 19752 při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na tištěných obrazech a dalších faktorech.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [7] Deklarovaná výtěžnost podle normy ISO/IEC 19752 a při nepřetržitém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na tištěných obrazech a dalších faktorech. Podrobnosti najdete na webu http://www.hp.com/go/toneryield.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [8] Registrace EPEAT ve vybraných oblastech. Registrace EPEAT se v jednotlivých zemích liší. Informace o registraci v jednotlivých zemích najdete na stránce http://www.epeat.net.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [9] Bez vysunutých zásobníků a krytů.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [10] Požadavky na napájení se liší podle země nebo regionu, kde je tiskárna prodávána. Provozní napětí neměňte. Mohlo by dojít k poškození tiskárny a zneplatnění záruky na produkt. Hodnota Energy Star obvykle vychází z měření zařízení při 115 V a pro Blue Angel při 230 V.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [11] Typická spotřeba elektřiny představuje typické množství elektřiny spotřebované výrobkem za 1 týden, měřeno v kilowatthodinách (kWh).
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [12] S kazetou
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [13] Měřeno podle normy ISO/IEC 24734, nezahrnuje první sadu testovacích dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [14] Měřeno podle normy ISO/IEC 24734 pro testování výkonnosti, s vyloučením první sady testovaných dokumentů. Další informace naleznete na adrese https://www.hp.com/go/printerclaims . Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [15] Pracovní zatížení je definováno jako maximální počet stran vytištěného výstupu za měsíc. Tato hodnota umožňuje porovnání odolnosti produktu ve vztahu k ostatním zařízením HP LaserJet nebo HP Color LaserJet a napomáhá vhodnému nasazení tiskáren a multifunkčních zařízení tak, aby vyhovovala potřebám jednotlivců nebo pracovních skupin.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [16] HP doporučuje, aby počet vytištěných stran za měsíc byl v uvedeném rozsahu pro optimální výkon zařízení na základě faktorů, jako jsou intervaly výměny spotřebního materiálu a životnost zařízení během prodloužené záruční doby.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [17] Testovaná konfigurace: základní model, jednostranný tisk, papír A4 při průměrné rychlosti 45 str./min.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [18] Čas výstupu první stránky vychází z interního měření HP od aktivace tiskárny po výstup stránky. Měření podle oborové normy ISO/IEC 17629 naleznete na adrese http://www.hp.com/go/printerclaims. Skutečná rychlost se liší v závislosti na konfiguraci systému, použité aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.
Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace [19] Aktualizace verzí Citrix Server vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; aktualizace verzí Citrix XenApp & XenDesktop vycházejí každé čtvrtletí, aktualizace naleznete na https://www.citrix.com/en-in/downloads/citrix-virtual-apps-and-desktops/; certifikace Citrix Ready Kit, aktuální stav certifikace tiskáren HP naleznete na http://citrixready.citrix.com .

Poznámky pod čarou

Právní omezení

HP LaserJet Pro MFP 4113fdn (8X3F8A)

Černobílá multifunkční laserová tiskárna HP LaserJet Pro MFP 4113fdn (8X3F8A) určená pro firemní provoz s vysokou rychlostí tisku, kopírování, skenování a faxování.

Tiskárna dosahuje rychlosti jednostranného tisku až 45 str./min (A4) a oboustranného tisku až 40 obr./min (A4). Automatický podavač dokumentů (ADF) s kapacitou 50 listů umožňuje jednoprůchodové oboustranné skenování, čímž výrazně urychluje zpracování vícestránkových dokumentů. Standardní vstupní kapacita činí 350 listů (zásobník na 100 listů + zásobník na 250 listů), volitelně lze rozšířit o zásobník na 550 listů na celkových 900 listů.

Tiskárna je vybavena technologií Wolf Pro Security, která jako první na světě chrání integritu firmwaru a systému BIOS pomocí kryptografického schématu odolného vůči kvantovým útokům. Tiskové úlohy a citlivá data se nikdy neukládají v tiskárně a po každé úloze se automaticky vymažou. Správa zařízení je dostupná přes integrovaný webový server HP, software HP Web Jetadmin nebo prostřednictvím 4,3" barevného dotykového displeje.

  • Rychlost tisku až 45 str./min (A4, jednostranně) a až 40 obr./min (A4, oboustranně) s automatickým duplexem.
  • Automatický podavač dokumentů na 50 listů s jednoprůchodovým oboustranným skenováním až 63 obr./min černobíle.
  • Vstupní kapacita 350 listů standardně, rozšiřitelná na 900 listů volitelným zásobníkem na 550 listů.
  • Postkvantové zabezpečení Wolf Pro Security – ochrana integrity firmwaru a systému BIOS proti kvantovým útokům.
  • Tisk, kopírování, skenování a fax s rozlišením tisku až 1 200 × 1 200 DPI a optickým rozlišením skeneru až 1 200 × 1 200 DPI.
  • Gigabitový Ethernet 10/100/1000 Base-T, Hi-Speed USB 2.0 (zařízení i hostitel) a přímý tisk přes USB.
  • Toner TerraJet navržený pro energeticky úsporný tisk; tiskárna splňuje certifikaci Blue Angel DE-UZ 219.
  • Barevný dotykový displej 4,3" (10,9 cm) pro intuitivní ovládání a správu přímo na zařízení.
  • Měsíční kapacita tisku až 80 000 stran A4, doporučený počet stran za měsíc až 4 000.

Skenování a fax Skener podporuje skenování do cloudu (Disk Google, DropBox), do e-mailu s vyhledáváním adres LDAP, do síťové složky, na USB, do Microsoft SharePoint® a do počítače. Fax disponuje pamětí až 400 stran, rychlou volbou až 200 čísel a funkcemi jako HP Digital Fax, blokování nežádoucích faxů nebo odložené odeslání. Přenosová rychlost modemu je 33,6 kbps.

Správa a zabezpečení Tiskárna podporuje správu přes HP Web Jetadmin, HP JetAdvantage Security Manager (volitelně), integrovaný webový server HP a HP Insights/WXP. Zabezpečení sítě zahrnuje SNMP v1/v2/v3, SSL/TLS (HTTPS) a ověřování 802.1x (EAP-PEAP, LEAP, EAP-TLS) se servery RADIUS. Volitelné ukládání úloh je možné pomocí externího USB Flash disku s minimální kapacitou 16 GB.

Obsah balení Tiskárna HP LaserJet Pro MFP 4113fdn, předinstalovaná originální černá tonerová kazeta HP LaserJet (výtěžnost cca 3 000 stran), průvodce instalací hardwaru, leták s regulačními informacemi, napájecí kabel.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Produktové číslo: 8X3F8A Technologie tisku: laser Rychlost tisku (A4, jednostranně): až 45 str./min Rychlost tisku (A4, oboustranně): až 40 obr./min Rozlišení tisku: až 1 200 × 1 200 DPI Vytištění první stránky (stav připraveno): již za 3,8 s Rychlost kopírování (A4): až 45 kopií/min Rychlost skenování (A4, jednostranně): až 38 str./min černobíle, až 26 str./min barevně Optické rozlišení skeneru: až 1 200 × 1 200 DPI Fax: ano, modem 33,6 kbps, paměť až 400 stran Automatický podavač dokumentů (ADF): 50 listů, jednoprůchodový oboustranný Vstupní kapacita: 350 listů standardně (zásobník 1: 100 listů, zásobník 2: 250 listů), max. 900 listů s volitelným zásobníkem na 550 listů Výstupní kapacita: až 150 listů Oboustranný tisk: automaticky (výchozí) Hmotnost médií: zásobník 1: 60–200 g/m2, zásobník 2 a volitelný zásobník 3: 60–120 g/m2 Paměť: 512 MB Rychlost procesoru: 1 200 MHz Ovládací panel: barevný dotykový displej 4,3" (10,9 cm) Konektivita: gigabitový Ethernet 10/100/1000 Base-T, 1× Hi-Speed USB 2.0 (zařízení), 1× Hi-Speed USB 2.0 (hostitel), 1× fax Měsíční kapacita tisku: až 80 000 stran A4 (doporučeno až 4 000 stran/měsíc) Spotřeba energie (aktivní tisk): 548 W Spotřeba energie (režim spánku): 1,08 W Typická spotřeba elektřiny (TEC): 0,45 kWh/týden (Blue Angel), 0,48 kWh/týden (ENERGY STAR® 3.0) Rozměry (Š × H × V): min. 420 × 386 × 307 mm, max. 458 × 563 × 558 mm Hmotnost: cca 12,2 kg Provozní teplota: +10 až +32,5 °C Operační systémy: Windows 10/11, macOS 14 Sonoma, macOS 15 Sequoia, macOS Tahoe v26, Android, iOS, Linux (vybrané distribuce) Certifikace: Blue Angel DE-UZ 219, ENERGY STAR® 3.0, CE

```
ikonka infobloku
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.