Číslo zboží (PN): 40AK0065WW
EAN: 192076259489
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Napájecí zdroj DC pro notebooky s napájecím kontektorem USB-C pro použití v automobilu apod. Vstup: 12/24V DC z auta, Výstup: USB-C 5/9/15V@3A, [email protected] Rozměry: 17*33*1800mm Váha: 140g Kompatibilní s: ThinkPad A Series-A275 20HM, 20HN ThinkPad L Series-L380 20M6, 20M5, 20M7, 20M8 ThinkPad L Series-L480 20LT, 20LS ThinkPad L Series-L580 20LW, 20LX ThinkPad P Series-P51s 20HC, 20K0, 20HB, 20JY ThinkPad P Series-P52s 20LC, 20LB ThinkPad T Series-T470 20JM, 20JN, 20HD, 20HE ThinkPad T Series-T470s 20HG, 20HF, 20JS, 20JT ThinkPad T Series-T480 20L6, 20L5 ThinkPad T Series-T480s 20L8, 20L7 ThinkPad T Series-T570 20H9, 20JW, 20JX, 20HA ThinkPad T Series-T580 20LA, 20L9 ThinkPad X Series 2nd gen-11e 5th Gen 20LN, 20LM, 20LR, 20LQ ThinkPad X Series 2nd gen-13 2nd Gen 20J1, 20J2 ThinkPad X Series 2nd gen-ThinkPad 13 20GK, 20GL, 20GM, 20GJ ThinkPad X Series 2nd gen-ThinkPad Yoga 370 20JJ, 20JH ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Carbon 5th Generation 20K4, 20K3, 20HQ, 20HR ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Carbon 6th Generation 20KG, 20KH ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Yoga 20JF ThinkPad X Series 2nd gen-X1 Yoga 3rd Generation 20LG, 20LF, 20LD, 20LE ThinkPad X Series 2nd gen-X270 20K6, 20K5 ThinkPad X Series 2nd gen-X280 20KF, 20KE ThinkPad X Series 2nd gen-X380 Yoga 20LJ, 20LH ThinkPad X1 Tablet-ThinkPad X1 Tablet 20JC, 20JB, 20GG, 20GH ThinkPad X1 Tablet-ThinkPad X1 Tablet Gen 3 20KK, 20KJ, 20LK, 20L3, 20L4 Obrázek má pouze ilustrativní chrakter.
S tímto adaptérem DC Travel můžete začít pracovat a udržet produktivitu na cestách. Lenovo 65W USB-C DC Cestovní adaptér je univerzální DC adaptér, který poskytuje 65W výkon přes USB-C pro venkovní použití. Barva: Černá Typ připojení: Vstup: 12 / 24V DC z vozidla, výstup: USB-C 5/9 / 15V @ 3A, [email protected] Značka: Lenovo Další elektrické specifikace: Vstup: 12 / 24V DC z vozidla, výstup: USB-C 5/9 / 15V @ 3A, [email protected]
Lenovo ThinkPad 65 W USB-C DC Travel
Napájecí adaptér do automobilu pro notebooky Lenovo ThinkPad s výkonem 65 W a konektorem USB typu C.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 65 W
Vstupní napětí: DC 12 / 24 V
Výstupní napětí: 5 V/ 3 A, 9 V/ 3 A, 15 V/ 3 A, 20 V/ 3,25 A