Číslo zboží (PN): 32HFL5114/12
EAN: 8718863023853
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Řada MediaSuite je navržena pro rychle se měnící svět a nabízí pokročilé možnosti připojení a univerzální nastavení konfigurace. Integrovaná aplikace Chromecast urychluje a usnadňuje streamování, zatímco systém Android a obchod Google Play Store otevírají nekonečné možnosti. * S vestavěnou aplikací Chromecast a Netflix * Aktualizace systému Android poskytují nejnovější funkce * Přístup do obchodu Google Play Store pro aplikace a média * Uživatelské rozhraní s možností přizpůsobení pro vlastní loga a barvy * Instalujte a spravujte aplikace na dálku díky funkci AppControl * Provoz, sledování a údržba pomocí systému CMND & Control * Funkce pro pohostinství * Funkce pro nemocnice Typ obrazovky: LED Full HD Úhlopříčka [palce]: 32 Rozlišení: 1920 x 1080p Jas [cd/m2]: 250 Výstupní výkon zvuku: 16 (2 x 8) W, 2.0, Směřující dolů Výstup pro reproduktor do koupelny: 1,5 W Mono 8 Ohmů Vylepšení zvuku: *DTS-HD *Kompatibilní se systémem Dolby Atmos *Dolby MS12D *AC-4 *Studiový zvuk DTS Konektory: Bezdrátové připojení k síti LAN: *802.11 ac *Wifi-Direct Konektory vzadu: *Digitální výstup audio: Optický *Ethernet (LAN): RJ-45 *Anténa: IEC-75 *Externí napájení: 12 V, max. 1,5 A *Externí ovládání: RJ-48 *HDMI2: HDMI 1.4 *USB2: USB 2.0 *Výstup pro reproduktor do koupelny: Mini-jack Konektor z boku: Slot Common Interface: CI+ 1.3.2 USB1: USB 3.0 HDMI1: HDMI 1.4 Výstup pro sluchátka: Mini-jack Formáty pro přehrávání videa: *Formáty: H.264/MPEG4 AVC *MPEG1 *MPEG2 *MPEG4 *WMV9/VC1 *HEVC *Kontejnery: AVI, MKV *VP9 Formáty pro přehrávání audia: *MP3 *AAC *WAV *WMA (v2 až v9.2) *WMA-PRO (v9 a v10) Formáty pro přehrávání fotografií: *JPG *PNG *BMP *GIF Tunery: DVB-T/T2/C, HEVC FHD (až 1080p60) Montáž na zeď: VESA 100 x 100 mm Napájení: 220–240 V stř.; 50–60 Hz Spotřeba [W]: 29 W Třída energetické náročnosti: A+ Funkce úspory energie: Režim Eco Spotřeba v Stand By režimu [W]: <0,35 W Barva: Černá Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 732 x 494 x 179 Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 732 x 432 x 77 Hmotnost [kg]: 4,6, se stojanem 4,7 Obsah balení (příslušenství): *Stojan s okrajem *Dálkový ovladač 22AV1905B/00 *2x baterie AAA *Napájecí kabel *Záruční list *Brožura s právními a bezpečnostními informacemi Záruka: 36 měs. https://www.philips.cz/p-p/32HFL5114_12/profesionalni-televize
Philips MediaSuite 32HFL5114/12 – chytré řešení pro moderní ubytování
LED TV Philips MediaSuite 32HFL5114/12
Nadpis
  • Seznam
Nadpis
  • Seznam
Philips MediaSuite 32HFL5114/12
Profesionální 32" Android TV navržená speciálně pro hotelové a komerční prostředí s pokročilými možnostmi správy a připojení.
Řada MediaSuite kombinuje výkon systému Android TV™ 9 (Pie) s integrovanými aplikacemi Chromecast a Netflix pro moderní streamování obsahu. Televize nabízí Full HD LED displej s úhlopříčkou 32" a jas 250 cd/m2 pro kvalitní obraz v různých světelných podmínkách.
  • Vestavěná funkce Chromecast pro bezpečné streamování z mobilních zařízení až ve 4K rozlišení
  • CMND & Control pro vzdálenou správu, monitoring a údržbu celé sítě televizorů
  • AppControl umožňuje centralizovanou instalaci a správu aplikací na vybraných displejích
  • Analytika přímo v zařízení poskytuje statistiky sledovanosti a průzkumy spokojenosti
  • Hotelový režim s funkcemi jako uzamčení nabídky, omezení hlasitosti a automatické zapnutí
  • Digitální tuner DVB-T/T2/C s podporou HEVC pro příjem Full HD vysílání až 1080p při 60 fps
  • Funkce Instant Initial Cloning pro rychlou instalaci a konfiguraci více zařízení
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Displej: 32" LED Full HD, 1920 × 1080 px, jas 250 cd/m2 Tuner: DVB-T/T2/C s HEVC dekodérem až 1080p60 Operační systém: Android TV 9 (Pie) Audio: 2× 8W reproduktory, Dolby MS12D, DTS-HD Konektory: Wi-Fi, 2× HDMI 1.4, 1× RJ-45, 1× USB 3.0, 1× USB 2.0, 1× digitální optický audio výstup, 1× sluchátkový výstup, 1× mini-jack výstup pro reproduktor, 1× RJ-48, 1× CI+ slot, 1× IEC-75 Napájení: 220–240 V, spotřeba 29 W, pohotovostní režim <0,35 W Rozměry: 732 × 432 × 77 mm (bez podstavce), 732 × 494 × 179 mm (s podstavcem) Hmotnost: 4,6 kg (bez podstavce), 4,7 kg (s podstavcem) Montáž: VESA 100 × 100 mm Obsah balení: napájecí kabel, dálkový ovladač, 2× AAA baterie pro dálkový ovladač