Číslo zboží (PN): ZASUVKA8B-19-C14
EAN: 8592457142294
Popis produktu:
XtendLan ZASUVKA8B-19-C14
19" rozvodný panel 8x 230 V, zásuvky dle ČSN, vypínač, indikátor napětí, výška 1U, zakončeno přívodním kabelem IEC 320 C14.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 8 Napájení: 230 V Velikost: 19" Barva: černá
XtendLan ZASUVKA8B-19-C14 19" rozvodný panel 8x 230 V, zásuvky dle ČSN, vypínač, indikátor napětí, výška 1U, zakončeno přívodním kabelem IEC 320 C14. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zásuvek: 8 Napájení: 230 V Velikost: 19" Barva: černá
Osminásobná zásuvka (CZ), pro montáž do rozvaděče (výška 1 HU). Se vstupním konektorem IEC320 C14.
Parametr Popis
Typ NETXTE2702
Konektory IEC320/C14 - 8x zásuvka typ E
Kabel 3x 1,5mm2, H05VV-F
Napájení max. 250V
Maximální proud 10A (dohromady pro všechny zásuvky)
Další informace -vypínač - montáž do rozvaděče
Přepínání prosvětlený vypínač pod odklopným krytem
Délka 2m
Barva černá
Materiál plast
Rozměry 46,5 x 45 x 483mm (včetně úchytů na rozvaděč)