Číslo zboží (PN): ZASUVKA7N-19
EAN: 8592457142331
Popis produktu:
XtendLan ZASUVKA7N-19
19" rozvodný panel 7x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8m přívod.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 7 Napájení: 230 V Velikost: 19" Délka kabelu: 1,8 m Barva: černá
XtendLan ZASUVKA7N-19 19" rozvodný panel 7x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8m přívod. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zásuvek: 7 Napájení: 230 V Velikost: 19" Délka kabelu: 1,8 m Barva: černá
Rozvodný panel 7x230V, ČSN, nadproudová ochrana, černý
  • 7 x zásuvka 230V dle ČSN
  • nadproudová ochrana, indikátor napětí
  • pro montáž do 19" rozvaděče
  • výška 1,5U
  • délka přívodního kabelu 1,8m