Číslo zboží (PN): ZASUVKA7B1-19-ADV
EAN: 8592457263623
Popis produktu:
XtendLan ZASUVKA7B1-19-ADV
19" rozvodný panel 7× 230 V, zásuvky dle ČSN, nadproudový jistič/vypínač, ADV, výška 1,5U, přívod 1,8 m.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 7 Napájení: 230 V (220–250 V, 50/60 Hz) Max. výstup: 4000 W (max. 16 A) Velikost: 19" Přívod: 1,8 m (klasická vidlice do zásuvky 230 V) Barva: černá
XtendLan ZASUVKA7B1-19-ADV 19" rozvodný panel 7× 230 V, zásuvky dle ČSN, nadproudový jistič/vypínač, ADV, výška 1,5U, přívod 1,8 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zásuvek: 7 Napájení: 230 V (220–250 V, 50/60 Hz) Max. výstup: 4000 W (max. 16 A) Velikost: 19" Přívod: 1,8 m (klasická vidlice do zásuvky 230 V) Barva: černá