Číslo zboží (PN): ZASUVKA6N-VM-19
EAN: 8592457217954
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
19'' rozvodný panel XtendLan 6x 230V, ČSN, vypínač, nadproudová ochrana, měření spotřeby, kabel 1,8m, 1,5U
Okamžitá indikace hodnot odběru napětí a proudu
Technické informace
Počet zásuvek 6
Napájení: 230 V
Velikost: 19" / 1,5U
Barva: černá
XtendLan ZASUVKA6N-VM-19
19" rozvodný panel 6x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, VA metr, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8 m přívod, indikace okamžitého napětí a proudu.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Počet zásuvek: 6 Napájení: 230 V Velikost: 19" (1,5U) Délka kabelu: 1,8 m Barva: černá
XtendLan ZASUVKA6N-VM-19 19" rozvodný panel 6x 230 V, zásuvky dle ČSN, indikátor napětí, nadproudová ochrana, VA metr, max. proud 16 A, výška 1,5U, 1,8 m přívod, indikace okamžitého napětí a proudu. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Počet zásuvek: 6 Napájení: 230 V Velikost: 19" (1,5U) Délka kabelu: 1,8 m Barva: černá