Číslo zboží (PN): XL-VFL101-10A
EAN: 8592457236887
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
XtendLan XL-VFL101-10A
Světelný lokátor poškozených optických vláken, červené světlo, 10 mW, 650 nm, použitelné pro vedení do 8-12 km, ferule univerzální (průměr 2,5 mm), světelný signál CW a 2 Hz pulzní, pro single i multimode, napájení 2x baterie AA.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Barva světla: červená Výstupní výkon: 10 mW Vlnová délka: 650 nm Podporovaný typ vlákna: singlemode, multimode Konektor: univerzální 2,5 mm konektor (pro FC, SC i ST konektory) Napájení: 2x AA baterie Rozměry: 175 x 26 x 26 mm Hmotnost: 80 g