Planet XGS-PWR350-AC zdroj, 350W AC zdroj pro XGS-6350-48X2Q4C a CS-6303R (100V-240VAC)
Kód zboží (ID): 6166430 vytisknout
Obrázek produktu Planet XGS-PWR350-AC zdroj, 350W AC zdroj pro XGS-6350-48X2Q4C a CS-6303R (100V-240VAC)
Stav zboží: Nové
Dostupnost: není skladem
Datum odeslání: Neznámé
Výrobce: PLANET Technology
Kód zboží: 6166430
Číslo zboží (PN): XGS-PWR350-AC
EAN:
Záruka koncový zákazník: 36 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 36 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
PLANET XGS-PWR350-AC. Typ produktu: Napájecí zdroj, Barva: Metalická. Celkový příkon: 350 W, Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V. Certifikace: CE