SOLAX X3-MIC-15K-G2 / 15kW / 3Fázový / Sítový Měnič / 2x MPPT
Kód zboží (ID): 5681161 vytisknout
Obrázek produktu SOLAX X3-MIC-15K-G2 / 15kW / 3Fázový / Sítový Měnič / 2x MPPT
Stav zboží: Nové
Dostupnost: skladem (ext. sklad)
Datum odeslání: Expedujeme pozítří
Výrobce: SOLAX POWER
Kód zboží: 5681161
Číslo zboží (PN): X3-MIC-15K-G2
EAN: 8592457285120
Záruka koncový zákazník: 60 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 60 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
SOLAX X3-MIC-15K-G2
3fázový 15 kW síťový měnič/střídač se dvěma MPP trackery a vysokou účinností a širokým rozsahem výstupního napětí. Měnič řady X3 Mic G2 je komerční nebo rezidenční solární měnič, navržený pro domácnosti se solárními panely na různých stranách střechy. S 2 MPPT jej lze připojit ke dvěma samostatným panelovým polím. Díky krytí IP66 může být instalován venku.
Vysoká účinnost
  • Maximální účinnost 98,3 %
  • Nízké startovací napětí, široký rozsah napětí MPPT
  • Vestavěné skenování MPP pro vyšší efektivitu
  • Maximální vstupní proud 16 A DC na jeden řetězec (string), podpora vysoce výkonných solárních panelů
Bezpečný
  • Ochrana SPD na AC i DC
  • Krytí IP66
Chytrý
  • Vestavěné řízení výkonu
  • Vzdálené nastavení a upgrade
  • 24hodinové monitorování a údržba (volitelné)
  • Inteligentní řízení zátěže – tepelné čerpadlo (vyžaduje adaptér Box)
  • Více metod monitorování, Pocket Wi-Fi/LAN (volitelné)/4G (volitelné)
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup Max. DC vstupní výkon: 30 kW Max. DC vstupní napětí: 1000 V Náběhové DC vstupní napětí: 150 V Rozsah MPPT: 120-980 V Max. vstupní DC proud: 32 A + 16 A Max. zkratový proud: 40 A + 20 A Počet MPPT: 2 Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 2/1
Výstup Jmenovitý výkon AC výstupu a UPS: 15 kW Jmenovité napětí AC sítě: 220/380 V, 230/400 V Výstupní proud AC sítě: 22,7/21,8 A (max. 22,7 A)
Účinnost: 97,8 % (98,3 % max) Stupeň krytí: IP66 Rozměry: 434 × 342 × 156 mm Hmotnost: 18 kg
Kód dodavatele: B-21d-3M09
Vysoce kvalitní třífázové střídače druhé generace od společnosti SolaX nabízejí vysokou účinnost, bezpečnost a spolehlivost. Jsou vybaveny dvěma MPPT, mají široký rozsah napětí, maximální vstupní napětí 640 V, maximální účinnost 98,3%.