Číslo zboží (PN): WD-12U-65-BLACK
EAN: 8592457170266
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
XtendLan WD-12U-65-BLACK
Rozvaděč je vhodný pro instalaci datových a telekomunikačních zařízení.
Univerzální dvoudílné rozvaděče jsou určené pro montáž na zeď. Rozvaděče jsou výborně řemeslně zpracovány a mají elegantní vzhled. Vyrobeny jsou z válcované oceli, nosné části jsou z oceli tloušťky 1,5 mm, ostatní z 1,2 mm oceli. Konstrukce dovoluje statickou zátěž 60 kg. Přední dveře jsou uzamykatelné. Boční panely jsou vybaveny západkami a jsou rukou odnímatelné. Je možné je vybavit zámkem, který se instaluje do připraveného otvoru. Dodává se s montážní sadou.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát rozvaděče: 19"
Kapacita: 12U
Stupeň krytí: IP20
Rozměry: 600 x 550 x 635 mm (šířka x hloubka x výška)
Barva: černá, RAL9004
Další vlastnosti
  • spojovací materiál (klecové matice, podložky, šrouby) je přibalen k rozvaděči
  • v dolní části rozvaděče je umístěn zemnící bod pro připojení zemnícího vodiče
  • splňuje mezinárodní standard IEC 60297-2
Schéma: klikněte pro zvětšení...
Přepravní rozměr: 67x62x70 cm
Montážní návod (cz)
Skříň je výborně řemeslně provedena. Prosklené dveře kouřové barvy jsou opatřeny zámkem.
Pohled bez bočních panelů. Vetikální montážní lišty je možné posouvat dle potřeby:
Pevné otočné závěsy zadních dveří. V případě potřeby lze přední část skříně sundat ze závěsů.
V dolní části skříně je zemnící bod,
v horním krytu jsou otvory na dva ventilátory se záslepkami,
v příslušenství jsou horizontální lyžiny,
a montážní sada.
XtendLan 19" dvoudílný nástěnný rozvaděč 12U
šířka 600mm, hloubka 550mm, nosnost 60 kg, skleněné kouřové dveře, svařovaná konstrukce, černý
Univerzální dvoudílné rozvaděče jsou určené pro montáž na zeď. Rozvaděče jsou výborně řemeslně zpracovány a mají elegantní vzhled. Vyrobeny jsou z válcované oceli, nosné části jsou z oceli tloušťky 1,5 mm, ostatní z 1,2 mm oceli. Konstrukce dovoluje statickou zátěž 60 kg. Přední dveře jsou uzamykatelné. Boční panely jsou vybaveny západkami a jsou rukou odnímatelné. Je možné je vybavit zámkem, který se instaluje do připraveného otvoru. Dodává se s montážní sadou. Provedení: dveře - bezpečnostní kalené sklo, kouřové, uzamykatelné zádní kryt - plný boční kryt - plný, snadno odnímatelný, možné vybavit zámkem horní kryt - perforovaný, s pozicemi pro dva ventilátory
Technické specifikace:
Rozměr: 19"
Výška: 12U (635 mm)
Šířka: 600 mm
Hloubka: 550 mm
Materiál: válcovaná ocel
Tloušťka: nosná část 1,5 mm ostatní 1,2 mm