HP W2170Z, black toner. kazeta HP LaserJet 217Z
Popis produktu:
Ideální pro firemní týmy a oddělení, které si kladou za cíl udržitelnost, chtějí kvalitní barevný tisk a dbají na kvalitu vzduchu a bezpečnost v interiérech.


Originální kazeta HP TerraJet a její obal byly zcela přepracovány tak, aby nezatěžovaly životní prostředí. Snižuje se používání plastů a spotřeba energie. Společnost HP nabízí udržitelnější volbu.[4,5,6]
Méně nových plastů použitých v kazetě[4]
Nová generace originálních tonerů HP TerraJet se vyznačuje efektivním využitím toneru a vynikající kvalitou tisku. Díky inovativnímu designu toneru rozeznáte více tisknutelných barev, věrnější podání barev a ostřejší detaily obrázků.[7,8]
Obaly kazet obsahují v průměru o 78 % méně plastu než kazety předchozí generace.[5]


Společnost HP bere zabezpečení vážně. Originální tonerové kazety HP TerraJet jsou navržené s ohledem na zabezpečení pomocí čipů, firmwaru a obalů odolných proti zásahu zvenčí.[2]
Spotřebujte průměrně o 76 % méně energie. Spotřebujte méně energie ve srovnání s kazetami předchozí generace.[6]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta HP |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Průměrná výtěžnost kazety je 32 000 standardních stran. Uvedená hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISP/IEC 19752. |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 217 |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | (32 000) stran |
| Výtěžnost stránek | 32000 |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6800;Řada tiskáren HP Color LaserJet Enterprise Flow MFP 6801;Řada tiskáren HP Color LaserJet Enterprise MFP 6800 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Barevná výtěžnost | 32000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 32000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 9000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah provozních teplot | 50 to 91°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 to 104°F |
| Celkem CO2e (kg) | 14.5 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 196337061651 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta HP |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 184 x 752 x 1 089 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 976 x 1 272 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 105 x 328 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na paletu | 20 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 16 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 80 |
| Množství na paletě | 120 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W2170Z |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | 1,62 kg |
| Hmotnost palety | 215 kg |
| Hmotnost | 1,2 kg |
HP 217Z (W2170Z) černý
Originální toner pro tiskárny HP nabízí vysokou spolehlivost a vynikající kvalitu tisku.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise MFP 6800, MFP 6800dn, Flow MFP 6800, Flow MFP 6800zf, Flow MFP 6800zfsw, Flow MFP 6800zfw+, Flow MFP 6801, Flow MFP 6801zfsw, Flow MFP 6801zfw+ Barva: černá Výdrž: 32 000 stran