HP W2133X, magenta toner. kazeta HP LaserJet 213X
Popis produktu:
Ideální pro firemní týmy a oddělení, které si kladou za cíl udržitelnost, chtějí kvalitní barevný tisk a dbají na kvalitu vzduchu a bezpečnost v interiérech.


Originální kazeta HP TerraJet a její obal byly zcela přepracovány tak, aby nezatěžovaly životní prostředí. Snižuje se používání plastů a spotřeba energie. Společnost HP nabízí udržitelnější volbu.[4,5,6]
Méně nových plastů použitých v kazetě[4]
Nová generace originálních tonerů HP TerraJet se vyznačuje efektivním využitím toneru a vynikající kvalitou tisku. Díky inovativnímu designu toneru rozeznáte více tisknutelných barev, věrnější podání barev a ostřejší detaily obrázků.[7,8]
Obaly kazet obsahují v průměru o 78 % méně plastu než kazety předchozí generace.[5]


Společnost HP bere zabezpečení vážně. Originální tonerové kazety HP TerraJet jsou navržené s ohledem na zabezpečení pomocí čipů, firmwaru a obalů odolných proti zásahu zvenčí.[2]
Spotřebujte průměrně o 76 % méně energie. Spotřebujte méně energie ve srovnání s kazetami předchozí generace.[6]
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta HP |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 6 000 standardních stran dle normy ISO/IEC 19752 |
| Barvy kazet | Magenta |
| Výběrovost | 213 |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 6000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Výtěžnost stránek (purpurová) | (cca 6 000) stran |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Segment (filtr) | Tradiční tonery HP |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise 5700 series; Tiskárna HP Color LaserJet Enterprise 5700dn series; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise 5800 series; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise 5800dn series; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise 5800f series; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise 5800zf series; Tiskárna HP LaserJet Enterprise 6700 series; Multifunkční tiskárna HP Color LaserJet Enterprise 6800 series |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 6000 |
| Barevná výtěžnost | 6000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 10–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah provozních teplot | 50 to 91°F |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -4 to 104°F |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 195122822712 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta HP |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 184 x 752 x 1 089 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 976 x 1 272 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 103 x 328 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na paletu | 20 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 16 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 80 |
| Množství na paletě | 120 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W2133X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost balení | 1,32 kg |
| Hmotnost palety | 179 kg |
| Hmotnost | 0,9 kg |
Purpurová originální tonerová kazeta HP LaserJet 213X s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 6 000 standardních stran dle normy ISO/IEC 19752 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 103 x 328 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.49 x 4.06 x 12.91 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 976 x 1 272 mm |
| Rozměry palety | 47.2 x 38.4 x 50.1 lb |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Hmotnost | 1.98 lb |
| Hmotnost balení | 1,32 kg |
| Hmotnost palety | 393 lb |
| Hmotnost palety | 179 kg |
| Množství na paletě | 120 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta HP |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
HP 213X (W2133X) purpurový
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny:HP Color LaserJet Enterprise 5700dn (6QN28A) HP Color LaserJet Enterprise 6700dn (6QN33A) HP Color LaserJet Enterprise 6701dn (58M42A) HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800dn (6QN29A) HP Color LaserJet Enterprise MFP 5800zf Flow (58R10A) HP Color LaserJet Enterprise MFP 6800dn (6QN35A) HP Color LaserJet Enterprise MFP 6800zf Flow (6QN36A) HP Color LaserJet Enterprise MFP 6800zfsw Flow (6QN37A) Barva: purpurová Výdrž: 6000 stran