HP 660A zobrazovacá válec LaserJet, W2004A
Popis produktu:
HP 660A Originální zobrazovací válec LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 65 000 standardních stran dle normy ISO/IEC 19752 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná průměrná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 483 x 124 x 168 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 483 x 124 x 168 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 115 x 989 x 1 152 mm |
| Hmotnost | cca 0,6 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,97 kg |
| Hmotnost palety | 125 kg |
| Množství na paletě | 108 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 13 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Tiskový válec určený pro laserové tiskárny HP. Životnost tohoto válce je až 65 000 stran.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise M751
Životnost až: 65 000 stran
Ideální pro tvorbu dokumentů s ostrým černým textem a profesionálními obrázky – stránku za stránkou – a to rychlostí, pro kterou byla tiskárna stvořena.


Díky originálním zobrazovacím válcům HP LaserJet s technologií JetIntelligence se můžete vždy spolehnout na vysoce kvalitní barevný tisk. Zlepšený tiskový režim k tomu poskytuje ještě více barev.
Udělejte dojem díky marketingovým materiálům s širokou škálou barev a inovaci ve formě zlepšeného tiskového režimu.
Udržujte vysokou firemní produktivitu. Spolehněte se na originální zobrazovací válce HP, které vám zajistí konzistentní, nepřetržitý tisk a přidanou hodnotu.
Využijte zakoupený toner na maximum díky designu, který kombinuje originální kazetu a zobrazovací válec HP.


Technologie měření úrovně toneru HP umožňuje sledovat využití kazet a inteligentní funkce originálních tonerových kazet HP umožňuje kazety pohodlně objednávat. Díky automatickému odstranění ochranné pásky je instalace rychlá a snadná.
Věnujte se firemním záležitostem. Užívejte si rychlou a snadnou výměnu zobrazovacích válců.
Společnost HP pomáhá snižovat dopad na životní prostředí díky kazetám s dlouhou výdrží a designu válců. Program HP Planet Partners navíc umožňuje snadnou recyklaci.[2]
Dvoudílná kazeta a design válce poskytují delší životnost a méně výměn v průběhu času.

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 65 000 standardních stran dle normy ISO/IEC 19752 |
| Barvy kazet | Black; Cyan; Magenta; Yellow |
| Výběrovost | 660A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek | 65000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná průměrná výtěžnost odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá, azurová, purpurová, žlutá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Typ spotřebního materiálu | Imaging Drums |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Řada HP Color LaserJet Enterprise M751, řada HP Color LaserJet Enterprise M856, řada HP Color LaserJet Enterprise MFP M776 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 65000 |
| Barevná výtěžnost | 65000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 65000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 65000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 192545710985 |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 134 x 737 x 1 152 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 483 x 124 x 168 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 115 x 989 x 1 152 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 483 x 124 x 168 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Japonsku |
| Počet kartonů na vrstvu | 18 |
| Počet kartonů na paletu | 108 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 13 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 78 |
| Množství na paletě | 108 |
| Stohovací číslo pro krabici | 24 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W2004A |
| Kód UNSPSC | 44103109 |
| Hmotnost palety | 96 kg |
| Hmotnost balení | cca 0,97 kg |
| Hmotnost palety | 125 kg |
| Hmotnost | cca 0,6 kg |