HP Černá originální tonerová kazeta HP 658X
Popis produktu:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Color LaserJet Enterprise M751
Barva: černá
Výdrž: 33 000 stran
Ideální pro tvorbu dokumentů s ostrým černým textem a profesionálními obrázky – stránku za stránkou – a to rychlostí, pro kterou byla tiskárna stvořena.


Díky originálním tonerovým kazetám HP LaserJet s technologií JetIntelligence a ColorSphere 3 se můžete vždy spolehnout na vysoce kvalitní barevný tisk. Zlepšený tiskový režim k tomu poskytuje ještě více barev.
Tiskněte profesionální dokumenty pomocí toneru HP, který produkuje sytý černý text a grafiku.
Udržujte vysokou firemní produktivitu. Spolehněte se na originální tonerové kazety HP, které vám zajistí konzistentní, nepřetržitý tisk a přidanou hodnotu.
Využijte zakoupený toner na maximum díky designu, který kombinuje originální kazetu a zobrazovací válec HP.


Technologie měření úrovně toneru umožňuje sledovat využití kazet a inteligentní funkce originálních tonerových kazet HP umožňuje kazety pohodlně doobjednávat. Díky automatickému odstranění ochranné pásky je instalace rychlá a snadná.
Plánujte dopředu – pomocí aplikace HP Web Jetadmin můžete sledovat spotřebu toneru a využití běžného spotřebního materiálu.[2]
Společnost HP pomáhá snižovat dopad na životní prostředí díky kazetám s dlouhou výdrží a designu válců. Program HP Planet Partners navíc umožňuje snadnou recyklaci.[3]
Kazety HP 658 využívají toner se složením, které pomáhá šetřit energii při tisku.[4]

| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 33 000 stran |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 658X |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 33 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 33000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | JetIntelligence |
| Podskupina | High Capacity Cartridges |
| Typ spotřebního materiálu | Cartridges |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Tiskárny řady HP Color LaserJet Enterprise M751 |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 7000 |
| Barevná výtěžnost | 33000 |
| Typ komponentu | Cartridges |
| Černobílá výtěžnost | 33000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 7000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Celkem CO2e (kg) | 11.6 |
| Poznámka k celkové hodnotě CO2e (kg) | Uhlíková stopa výrobku je definována jako celkové množství skleníkových plynů emitovaných přímo i nepřímo výrobkem během jeho životnosti. Emise skleníkových plynů jsou uváděny jako potenciál globálního oteplování pro časový horizont 100 let (GWP-100) v jednotkách ekvivalentu CO2. Výpočty vychází z norem ISO 14040 a ISO 14044. Z důvodu zaokrouhlení nemusí součet jednotlivých hodnot odpovídat uvedenému součtu. |
| Technologie rozlišení tisku | JetIntelligence |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 192545650724 |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 127 x 785 x 1 134 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 127 x 956 x 1 134 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Země původu | Čína; Japonsko; Spojené státy americké |
| Počet kartonů na vrstvu | 14 |
| Počet kartonů na paletu | 70 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 11 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 55 |
| Množství na paletě | 70 |
| Stohovací číslo pro krabici | 20 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W2000X |
| Kód UNSPSC | 44103103 |
| Hmotnost palety | 131 kg |
| Hmotnost balení | cca 2 kg |
| Hmotnost palety | 161 kg |
| Hmotnost | cca 1,44 kg |
HP 658X Černá originální tonerová kazeta LaserJet s vysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Barva tiskového spotřebního materiálu | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 33 000 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 483 x 155 x 198 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 127 x 956 x 1 134 mm |
| Hmotnost | cca 1,44 kg |
| Hmotnost balení | cca 2 kg |
| Hmotnost palety | 161 kg |
| Množství na paletě | 70 |
| Počet vrstev v paletě | 5 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 11 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta; Pokyny k recyklaci |