HP 104A Zobrazovací válec, neverst. Laser, W1104A
Popis produktu:
Fotocitlivý zobrazovací válec HP 104A je vhodný pro originální multifunkční tiskárny HP Neverstop Laser 1000a / 1000w / 1200a / 1200w, kdy se provoz kompatibilního zařízení obejde i bez nutnosti využití tonerových kazet. Nabízí výtěžnost 20 000 stran s mimořádně nízkými náklady na 1 list, za což vám poděkuje zejména vaše peněženka. Dále umožní snadné sledování kapacity zbývající stránek pro vyšší přehlednost a maximalizuje využití toneru pro výrazně lepší výsledky tisku za každé situace.
Tento originální obrazový válec je pak báječnou volbou pro každodenní firemní i domácí tisk různorodých smluv, tabulek a dalších dokumentů pomocí laserové technologie. Vytištěné stránky poté budou mít vysokou trvanlivost, takže se nebudou časem rozmazávat a ani blednout. Mezi další přednosti válce rovněž patří 100% kompatibilita, maximální spolehlivost i velice krátká doba tisku. Navíc součástí této dodávky je také černá tonerová kazeta s výtěžností až 5000 stran A4, takže budete mít více spotřebního materiálu na delší dobu používání.
Hlavní přednosti
- Zobrazovací válec je vhodný pro tiskárny HP Neverstop Laser
- Je slučitelný s modely 1000a, 1000w, 1200a a 1200w
- Válec garantuje 100% kompatibilitu a maximální spolehlivost
- Provoz tiskárny se obejde i bez nutnosti využití tonerových kazet
- Obrazový válec nabízí parádní výtěžnost až 20 000 stran A4
- Zpřehlední kapacitu zbývajících stran a maximalizuje využití toneru
- Válec zajistí trvalé výsledky s dlouhodobou udržitelností tisku
- Nižší náklady na provoz ocení zejména vaše peněženka
- Kratší prodleva tisku vám ušetří mnoho času pro další činnosti
- Součástí balení je také černý toner s výtěžností 5000 stran A4
- Budete mít více spotřebního materiálu na delší dobu používání
Specifikace
- Značka: HP
- Model: 104A
- PN: W1104A
- Určení: obrazový válec
Výkon
- Technologie tisku: laserová
- Barevný tisk: Ano
- Formát médií a papíru: A4
- Výtěžnost válce: 20 000 stran
Kompatibilita
- HP Neverstop Laser 1000w
- HP Neverstop Laser 1000a
- HP Neverstop Laser MFP 1200w
- HP Neverstop Laser MFP 1200a
Fyzické vlastnosti
- Čistá hmotnost: 2 kg
- Hmotnost balení: 2,5 kg
- Rozměry balení (Š x V x H): 40 x 30 x 20 cm
Obsah balení
- 1x zobrazovací válec HP 104A
- 1x černá tonerová kazeta
- 1x příslušná dokumentace
Tiskový válec určený pro laserové tiskárny HP.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Pro tiskárny: HP Neverstop Laser 1000w, MFP 1200w
Barva: černá
Výdrž: 20000 stran
Ideální pro velmi malé a malé kanceláře, které chtějí tisknout pomocí laserové technologie HP za dostupnou cenu.


Tiskněte tisíce stran s mimořádně nízkými náklady na stránku.[1] S laserovým zobrazovacím válcem navrženým přímo pro laserový tiskový systém HP Neverstop to hravě zvládnete. Dosáhněte výjimečné kvality za ultranízkou cenu od přední společnosti v oblasti kancelářského tisku.
Tiskněte na laserové tiskárně inovativním způsobem s opravdu nízkonákladovým systémem doplňování toneru.
Udělejte dojem na ostatní s kvalitním laserovým tiskem HP. Černý laserový zobrazovací válec HP umožňuje tisknout tisíce stran pro plynulý průběh tiskového procesu.[1]
Minimalizujte prostoje díky tonerovým zobrazovacím válcům s výtěžností 20 000 stran, které nemusíte tak často měnit.[1]


Pokročilý laserový tisk HP umožňuje efektivně a bezproblémově tisknout s černými originálními laserovými zobrazovacími válci HP, které byly navrženy přímo pro laserové tiskárny HP Neverstop.
Spolehlivý tisk s úžasnými výsledky díky originálnímu černému laserovému zobrazovacímu válci HP, který byl navržen přímo pro laserové tiskárny HP.
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Průvodce recyklací; Záruční leták |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 20 000 |
| Barvy kazet | Black |
| Výběrovost | 104A |
| Počet v balení | 1 |
| Výtěžnost stránek (černobíle) | 1x černá (cca 20 000 stran) |
| Výtěžnost stránek | 20000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Segment (filtr) | Neverstop |
| Typ spotřebního materiálu | Imaging Drums |
| Technologie tisku | Laser |
| Hardwarová kompatibilita | Laserová tiskárna HP Neverstop 1000 series, multifunkční laserová tiskárna HP Neverstop 1200 series |
| Firemní filtr | cMPS |
| Základní barevná výtěžnost | 20 000 |
| Barevná výtěžnost | 20 000 |
| Typ komponentu | LLC |
| Černobílá výtěžnost | 20 000 |
| Základní černobílá výtěžnost | 20 000 |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Rozsah provozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Rozsah provozních teplot | 0 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Technologie rozlišení tisku | Laser Neverstop |
| Technologie tisku | Laser |
| Číslo UPC | 193015553255 |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Průvodce recyklací; Záruční leták |
| Rozměry evropské palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 2 486 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 387 x 296 x 191 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 912 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 324,5 x 256,3 x 137,3 mm |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Počet kartonů na vrstvu | 8 |
| Počet kartonů na paletu | 80 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (EUR paleta) | 8 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Počet produktů na jednotku | 1 |
| Množství na evropské paletě | 104 |
| Množství na paletě | 80 |
| Stohovací číslo pro krabici | 13 |
| Typ materiálu pro položku | FERT |
| Produktové číslo | W1104A |
| Kód UNSPSC | 44103109 |
| Hmotnost palety | 218,4 kg |
| Hmotnost balení | 2,1 kg |
| Hmotnost palety | 168 kg |
| Hmotnost | 1,58 kg |
Originální černý laserový zobrazovací válec HP 104A
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 0 až 35 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | 20 000 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti odpovídá normě ISO/IEC 19752. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti najdete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 324,5 x 256,3 x 137,3 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 387 x 296 x 191 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 912 mm |
| Hmotnost | 1,58 kg |
| Hmotnost balení | 2,1 kg |
| Hmotnost palety | 168 kg |
| Množství na paletě | 80 |
| Počet vrstev v paletě | 10 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 8 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Zobrazovací válec; Průvodce recyklací; Záruční leták |