Verbatim filament PLA 1,75mm, 335m, 1kg, bílý
Kód zboží (ID): 6491626
vytisknout
Stav zboží:
Nové
Dostupnost:
skladem (ext. sklad)
Datum odeslání:
Expedujeme 29.5.
Výrobce:
VERBATIM
Kód zboží:
6491626
Číslo zboží (PN):
55315
EAN:
023942553151
Záruka koncový zákazník:
24 měsíců
Záruka při koupi na IČO:
24 měsíců
Cena bez DPH: *
600.49 Kč
Cena vč. DPH: *
727 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Diameter accuracy | 2.90 mm ± 0.03 mm 1.75 mm ± 0.02 mm |
| Extrusion temperature | 200 - 220 °C |
| Material Net Weight | 1.00 kg |
| Color | white |
| Filament Length | 119 m (for 2.85 thickness), 334 m (for 1.75mm thickness) |
| Density | 1.24 g/cm3 |
| Tensile Strength | 15-21 kpsi |
| Tensile Modulus | 500 - 550 kpsi |
| Melting Point | 155 - 170 °C |
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění.
Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás.
Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.