Verbatim Vi3000 1TB
Kód zboží (ID): 6491546
vytisknout
Stav zboží:
Nové
Dostupnost:
není skladem
Datum odeslání:
Neznámé
Výrobce:
VERBATIM
Kód zboží:
6491546
Číslo zboží (PN):
49375
EAN:
023942493754
Záruka koncový zákazník:
24 měsíců
Záruka při koupi na IČO:
24 měsíců
Cena bez DPH: *
4065.69 Kč
Cena vč. DPH: *
4919 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
VERBATIM SSD Vi3000 Internal PCIe NVMe M.2 1TB
Specifikace
| Technical Specifications | |
|---|---|
| Form Factor | M.2 2280 M Key |
| Interface | PCIe 3.0 x4 NVMe |
| Capacity | 1 TB |
| MTBF | >1 000 000 hours |
| Sequential read | 3300 MB/s |
| Sequential write | 3000 MB/s |
| IOPS read | 150k |
| IOPS write | 100k |
| Endurance | 750 TB |
| Storage temperature | -45°C~95°C |
| Operating temperature | 0°C~70°C |
| Size | 80 x 22 x 2.3 mm |
| Weight | 6.5 g |
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění.
Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás.
Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.