ATEN DVI HDBaseT-Lite Extender až do 70m, podpora 4K/1080p rozlišení
Kód zboží (ID): 6491428
vytisknout
Stav zboží:
Nové
Dostupnost:
není skladem
Datum odeslání:
Neznámé
Výrobce:
PremiumCord
Kód zboží:
6491428
Číslo zboží (PN):
VE-601
EAN:
4719264643408
Záruka koncový zákazník:
24 měsíců
Záruka při koupi na IČO:
24 měsíců
Cena bez DPH: *
6557.01 Kč
Cena vč. DPH: *
7934 Kč
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
| Parametr | Popis |
|---|---|
| Typ | VE601 |
| Čipová sada | vysílač: VS010TX přijímač: VS010RX |
| Konektory | Vysílač: vstup DVI: DVI-D(F)dual propojení na přijímač: RJ45F konektor pro upgrade: stereo jack3,5F napájení: DC jack5,5x2,1F Přijímač: výstup DVI: DVI-D(F)dual propojení na vysílač: RJ45F konektor pro upgrade: stereo jack3,5F napájení: DC jack5,5x2,1F |
| Vzdálenosti | Až 70m po kabelu kat. 6a pro FullHD, nebo 40m pro 4K2K. |
| Standardy | HDBaseT 1.0 (HDBaseT Class B) |
| Podpora | HDMI (3D, Deep Color, 4K) HDCP Consumer Electronics Control (CEC) |
| Přenosová rychlost | 10.2Gbps |
| Rozlišení | 4K2K 4096 x 2160 / 3840 x 2160 @60Hz(4:2:0) nebo @30Hz(4:4:4) - 35m: kat.5e/6 - 40m: kat.6a FullHD 1080p - 60m: kat.5e/6 - 70m: kat.6a |
| Šířka pásma | 340MHz |
| Napájení | 2x externí zdroj DC 5V (výstupní konektor DC jack5,5x2,1M) |
| Spotřeba | Vysílač: 1,85W Přijímač: 4,23W |
| Další informace | - zajištění napájecího konektoru pojistnou maticí - šroub pro uzemnění na vysílači i přijímači - možnost připevnění na stěnu (rozteč otvorů 78 x 53mm) |
| Barva | černá |
| Materiál | kov |
| Rozměry | vysílač i přijímač: 66 (87 včetně montážních úchytů) x 30 x 100mm (šířka x výška x hloubka) |
| Upozornění | Pro správnou funkci adaptéru doporučujeme použít pro propojení vysílače a přijímače stíněný kabel. |
| Kompatibilní zařízení | ATEN - 2L-2801, 2L-2910, VE-RMK1U, VE-RMK3U, VE901, VE901R, VE901T, 2L-2901 |
| Obsah balení | adaptér (přijímač + vysílač), 2x zdroj 5V/2,6A (konektory se zajišťovací maticí) |
| Druh obalu | papírová krabice |
| Hmotnost výrobku | 500g; |
ATEN DVI HDBaseT-Lite Extender až do 70m, podpora 4K/1080p rozlišení VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender je schopný prodloužit DVI signál v rozlišení 1080p až do 70 m při použití kvalitního CAT6A kabelu. Kombinace technologie ATENu a normy HDBaseT podporuje sdílená až 4K médií na vzdálenost až 40m. Zařízení nabízí jednoduché, adaptabilní a nákladově efektivní řešení pro všechny profesionální instalace A/V techniky. VE601 DVI HDBaseT-Lite Extender je perfektním řešením pro profesionální A/V techniku, která vyžaduje špičkový obrazový signál, ochranu proti rušení a interferencím - např. v lékařských nebo vojenských instalacích. Vlastnosti: - prodlouží signál mezi zdrojem signálu DVI a zobrazovací jednotkou DVI - přenos signálu DVI a Audio až na 70m, HDBaseT - používá 1x Cat5/6/6A síťový kabel pro přenos signálu mezi jednotkami - maximální datová propustnost 10.2 Gbps, 340 Mhz - ochrana proti rušení a sekání obrazu - možnost montáže do racku - zámek napájecího konektoru pro bezpečnou funkci - extrémní video kvalita: 4K 35m (Cat 5e/6), 40m (Cat 6a); 1080p 60m (Cat 5e/6), 70m (Cat 6a)
Prodejce i výrobce si vyhrazuje právo změny parametrů či vlastností bez předchozího upozornění.
Chcete-li mít ohledně konkrétních parametrů aktuální informace kontaktujte nás.
Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.