Vytisknout stránku  |  zpět

UBIQUITI UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack

KÓD: 2417759

Na objednávku
Přidat do košíku ikonka kosiku
cena:
20 445 Kč
v ceně zahrnuty poplatky
včetně DPH
cena bez DPH:
16 897 Kč

BonusBONUS 182 bodů více zde
dopravné zdarma
Toto zboží doručíme BEZPLATNĚ!
Při objednání vyberte PPL, náklady
spojené s dopravou hradíme za Vás.
 

Obchodní parametry
Výrobce:
Kód zboží(ID): 2417759
PN: UF-SM-10G-20
Záruka: 24 měs.
Pro spotřebitele platí vždy záruka min. 24 měsíců

Popis produktu:

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 20 kusů.

Technické parametry
Konektory a rozhraní
Konektory: 2x LC
Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový
Software DDMI - diagnostika: Ano

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější obrázky, popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že všechna uváděná data odpovídají skutečnosti, neboť výrobce si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím Hot-line. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Vytisknout stránku   |  Zpět

Proč nakoupit u nás
  • doprava nad 2000,- zdarma
  • garance vrácení do 14-ti dní
  • svoz reklamací zdarma
  • kamenná prodejna
  • nízké ceny
  • bonusový systém
  • množstevní slevy
  • rychlé dodání
  • informace přes SMS
  • 377724 položek v eshopu

skladem na prodejně skladem na prodejně
skladem skladem
na objednání na objednání
... přejeme Vám příjemný nákup
Ceny jsou uvedeny v CZK včetně autorských a recykl. poplatků.