75" SAMSUNG UE75U8072F (2025) - černá
Popis produktu:
Samsung Crystal UHD UE75U8072F – chytré domácí kino
Co se týče herních funkcí, obsahuje Samsung Crystal UE75U8072F automatický herní režim s podporou VRR (variabilní obnovovací frekvence) pro plynulý a bezproblémový gaming. Funkce Motion Xcelerator zlepšuje ostrost obrazu a vykreslování dynamických a akčních scén. V oblíbených hrách vás tak rozmazaný obraz nerozhodí. Nechybí ani plnohodnotné ozvučení, které má na starost konfigurace reproduktorů s celkovým výkonem 20 W a technologie OTS Lite pro prostorový zvuk.
Samsung Crystal UE75U8072F
Chytrý televizor s 75" 4K UHD displejem a pokročilými funkcemi pro dokonalý obraz i zvuk.
Užijte si prémiový zážitek ze sledování s tímto 75" televizorem Samsung, který nabízí 4K UHD rozlišení (3840 × 2160 pixelů) pro mimořádně detailní a ostrý obraz. Díky výkonnému Crystal Processor 4K a technologii 4K Upscaling si můžete vychutnat obsah v lepší kvalitě, s širší paletou barev a realističtějším zobrazením.
- Displej s úhlopříčkou 75" nabízí 4K UHD rozlišení 3840 × 2160 pixelů pro křišťálově čistý obraz.
- Crystal Processor 4K vylepšuje kvalitu obrazu a zajišťuje upscaling obsahu až do rozlišení 4K.
- Technologie HDR10+ přináší širší dynamický rozsah a realističtější zobrazení scén.
- Motion Xcelerator zajišťuje plynulé zobrazení rychlých scén bez rozmazání.
- Zvukový výkon 20 W v konfiguraci 2CH reproduktorů s technologií OTS Lite pro prostorový zvuk.
- Operační systém Tizen s intuitivním rozhraním One UI a podporou hlasového asistenta Bixby.
- Kompletní konektivita zahrnuje 3× HDMI, USB, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3 a Ethernet.
- Automatický herní režim a podpora VRR pro lepší herní zážitek.
- Zabezpečení Samsung Knox chrání vaše soukromí a osobní data.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Displej: 75" LED, 4K UHD (3840 × 2160 px) Obnovovací frekvence: 50 Hz Technologie obrazu: Crystal Processor 4K, HDR10+, UHD Dimming, Motion Xcelerator Zvuk: 20 W, 2kanálový, OTS Lite, Q-Symphony Operační systém: One UI Tizen Tuner: DVB-T2/S2/C Rozhraní: Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, 3× HDMI, 1× USB, 1× RJ-45, 1× RF vstup, 1× LNB vstup, 1× CI+ slot Herní funkce: Automatický herní režim, VRR, HGiG Rozměry: 1668,1 × 1 005,9 × 280 mm Hmotnost: 22,8 kg (s podstavcem), 22,4 kg (bez podstavce) VESA: 400 × 300 mm Energetická třída: G
Výjimečná obrazová kvalita
Elegantní kovový vzhled
Chytrý systém, dlouhá podpora
Herní režim a plynulý obraz
Zvuk a konektivita
Vestavěné reproduktory 2.0 o výkonu 20 W doplňuje Q-Symphony pro lepší souhru se soundbarem a OTS Lite pro prostorové vnímání zvuku. K dispozici jsou Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, LAN, USB (1×) a 3× HDMI.
Klíčové vlastnosti
- Velká 75" obrazovka s rozlišením 4K UHD (3840×2160)
- Operační systém Tizen s až 7letými aktualizacemi
- 3× HDMI 2.1 (4K@60Hz) – připraveno pro PS5 a Xbox Series
- 20 W adaptivní zvuk s Q-Symphony a OTS Lite
Specifikace
| Displej | |
|---|---|
| Velikost obrazovky | 75" |
| Obnovovací frekvence | 50 Hz |
| Rozlišení | 4K (3 840 × 2 160) |
| Video | |
| Zpracování obrazu | Crystal Processor 4K |
| HDR (vysoký dynamický rozsah) | HDR |
| HDR 10+ | Podporováno |
| Kontrast | Mega Contrast |
| Micro Dimming | UHD Dimming |
| Zvýrazňovač kontrastu | Ano |
| Plynulé zobrazení pohybu | Motion Xcelerator |
| AI Upscale | 4K Upscaling |
| Color Booster | Ano |
| Režim Filmmaker (FMM) | Ano |
| Zvuk | |
| Zvuk sledující pohyb (OTS) | OTS Lite |
| Q-Symphony | Ano |
| Zvukový popis | Ano |
| Zvukový výkon (RMS) | 20 W |
| Druh reproduktorů | 2CH |
| Adaptivní zvuk | Ano |
| Smart Service | |
| Operační systém | Tizen™ Smart TV |
| Bixby | Ano (Voice Ready) |
| Webový prohlížeč | Ano |
| SmartThings Hub / Matter Hub / IoT-Sensor Functionality / Quick Remote | Ano |
| Samsung Health | Ano (pouze GB,IE) |
| Universal Guide | Ano (GB, FR, DE, IT, ES) |
| Smart Feature | |
| Multi Device Experience | Přenos z mobilu do TV, Zrcadlení zvuku, Bezdrátové zapnutí TV |
| Daily+ | Ano |
| Storage Share | Ano |
| Click to Search | Ano (DE, GB, FR, ES, IT) |
| Game Feature | |
| Automatický herní režim | Ano |
| VRR | Ano |
| HGiG | Ano |
| Gaming Hub | Ano (KR, US, CA, BR, GB, FR, DE, IT, ES, MX, AU) |
| Tuner/vysílání | |
| Digitální vysílání | DVB-T2CS2 |
| Analogový tuner | Ano |
| CI (Common Interface) | CI+(1.4) |
| Vysílání dat | HbbTV 2.0.4 (IT,GB,DE,CZ,SK,ES,PL,AT,FR,FI,EE,GR,SI,HR,BE,NL,LU,HU,CH,PT,DK,ME) |
| TV Key podpora | Ano |
| Konektivita | |
| Wi-Fi | Ano (Wi-Fi 5) |
| Bluetooth | Ano (5.3) |
| HDMI | 3 |
| HDMI (High Frame Rate) | 4K 60 Hz (pro HDMI 1/2/3) |
| HDMI Audio Return Channel | eARC/ARC |
| Anynet+ (HDMI-CEC) | Ano |
| USB | 1 × USB-A |
| Ethernet (LAN) | 1 |
| CI Slot | 1 |
| Design | |
| Design | Metal Stream |
| Typ rámečku | Bezrámečkový ze tří stran |
| Barva přední strany | Černá |
| Typ stojanu | Basic Feet |
| Barva podstavce | Černá |
| Další funkce | |
| Vestavěná funkce POP | Ano |
| EPG | Ano |
| IP Control | Ano |
| Jazyk OSD | 27 evropských jazyků + ruština (pouze při připojení k síti v EE, LV, LT) |
| Usnadnění | |
| Power & Eco Solution | |
| Zdroj napájení | AC 220 - 240 V ~ 50 / 60 Hz |
| Maximální spotřeba energie | 220 W |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) | 0,50 W |
| Eco Sensor | Ano |
| Spotřeba (typická) | 138 W |
| Roční spotřeba (EU standard) | 191 kWh |
| Automatické vypnutí | Ano |
| Automatická úspora energie | Ano |
| Energetická třída | G |
| Rozměry | |
| Rozměry balení (Š x V x H) | 1 820 × 1 100 × 164 mm |
| Rozměry televizoru s podstavcem (Š x V x H) | 1 668,1 × 1 005,9 × 280 mm |
| Rozměry televizoru bez podstavce (Š x V x H) | 1 668,1 × 957,8 × 77 mm |
| Podstavec (základní) (Š x H) | 1 250 × 280 mm |
| Podstavec (minimální) (Š x H) | 793 × 280 mm |
| VESA Spec | 400 × 300 mm |