Číslo zboží (PN): TUR05DL0-P/NVR1120-8P
EAN: 8592457274186
Záruka koncový zákazník: 24 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 24 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Strong TUR05DL0-P/NVR1120-8P PoE kit
Sestava záznamového zařízení Strong NVR1120-8P a čtyř 5Mpx kamer Strong TUR05DL0-P.
  • Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 5 Mpx (2880 × 1620 px)
  • Bílý LED a IR přísvit
  • Efektivní kompresní technologie H.265+
  • Možnost napájení pomocí PoE
  • Integrovaný mikrofon
  • Podpora ONVIF (profil S)
  • Klasifikace/rozpoznání člověka a detekce vozidel
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Záznamové zařízení:
Počet kanálů: 8 Podporovaná rozlišení: 8 Mpx, 5 Mpx, 4 Mpx, 720p Porty: 1× HDMI 4K výstup, 1× VGA výstup, 2× USB 2.0, 1× RJ-45 (10/100 Mbps), 8× RJ-45 (PoE podpora), 1× audio vstup, 1× audio výstup Bezdrátové připojení: ne HDD: 1× HDD (max. 8 TB) Podpora PoE: ano, 8× PoE port Rozměry: 280 × 208 × 51 mm Hmotnost: 0,816 kg
IP kamera:
Snímací čip: 1/3" CMOS Integrovaný IR přísvit: ano Integrovaný LED přísvit: ano Objektiv: f = 2,8 mm, F1.6, pevný, úhel záběru diagonálně 101° Maximální rozlišení: 2880 × 1620 px Rozhraní: 1× RJ-45 Slot paměťových karet: ne Napájení: DC 12 V/ 1 A nebo PoE 48 V/ 0,35 A, příkon max. 7 W (zdroj není součástí balení)
Sestava záznamového zařízení Strong NVR1120-8P a čtyř 5Mpx kamer Strong TUR05DL0-P. Záznamové zařízení pro 8 IP kamer s podporou PoE napájení. Povoleny kombinace různých rozlišení do 8 Mpx a datový tok do 512 Mb/s. Zařízení podporuje také dekódování H.265+, díky kterému můžete ušetřit až 75 % datového objemu. K dispozici je jedna pozice pro SATA pevný disk s kapacitou až 8 TB. Aplikace Vision by STRONG umožňuje snadnou správu sítě. 5megapixelová IP kamera typu turret nabízí snímač 1/3" CMOS, rozlišení 2880 × 1620 obrazových bodů a úhel záběru diagonálně 101°. Video ve vysoké kvalitě zaručí také při nočních záběrech duální IR+LED přísvit. Připojení lze jednoduše realizovat pomocí RJ-45 portu. Díky aplikaci Vision by STRONG lze sledovat dění 24 hodin denně 7 dní v týdnu odkudkoli skrze váš smartphone. Kamera je vhodná k použití v malých kancelářských prostorech. Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 5 Mpx (2880 × 1620 px) Bílý LED a IR přísvit Efektivní kompresní technologie H.265+ Možnost napájení pomocí PoE Integrovaný mikrofon Podpora ONVIF (profil S) Klasifikace/rozpoznání člověka a detekce vozidel ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Záznamové zařízení: Počet kanálů: 8 Podporovaná rozlišení: 8 Mpx, 5 Mpx, 4 Mpx, 720p Porty: 1× HDMI 4K výstup, 1× VGA výstup, 2× USB 2.0, 1× RJ-45 (10/100 Mbps), 8× RJ-45 (PoE podpora), 1× audio vstup, 1× audio výstup Bezdrátové připojení: ne HDD: 1× HDD (max. 8 TB) Podpora PoE: ano, 8× PoE port Rozměry: 280 × 208 × 51 mm Hmotnost: 0,816 kg IP kamera: Snímací čip: 1/3" CMOS Integrovaný IR přísvit: ano Integrovaný LED přísvit: ano Objektiv: f = 2,8 mm, F1.6, pevný, úhel záběru diagonálně 101° Maximální rozlišení: 2880 × 1620 px Rozhraní: 1× RJ-45 Slot paměťových karet: ne Napájení: DC 12 V/ 1 A nebo PoE 48 V/ 0,35 A, příkon max. 7 W (zdroj není součástí balení)
Strong TUR05DL0-P/NVR1120-8P PoE kit – IP kamerový systém
Hlavní vlastnosti a funkce
Technické parametry
  • Typ zařízení: IP kamerový systém, NVR rekordér + 4× IP kamera
  • Model rekordéru: Strong NVR1120-8P
  • Model kamer: Strong TUR05DL0-P
  • Počet kanálů NVR: 8
  • Podporovaná rozlišení kamer: 8 Mpx, 5 Mpx, 4 Mpx, 720p
  • Maximální datový tok: 512 Mb/s
  • Video komprese: podpora H.265+
  • Podpora PoE: ano, 8× PoE port
  • HDD v NVR: 1× SATA pozice pro pevný disk, kapacita až 8 TB
  • Rozměry NVR: 280 × 208 × 51 mm
  • Hmotnost NVR: 0,816 kg
  • Typ kamery: 5Mpx IP turret kamera
  • Snímací čip kamery: 1/3" CMOS
  • Maximální rozlišení kamery: 2880 × 1620 px
  • Objektiv kamery: pevný, f = 2,8 mm, F1.6, diagonální úhel záběru 101°
  • IR přísvit: integrovaný
  • LED přísvit: integrovaný bílý LED
  • Audio: integrovaný mikrofon v kameře
  • Rozhraní kamery: 1× RJ-45
  • Slot pro paměťovou kartu: ne
  • Napájení kamery: DC 12 V / 1 A nebo PoE 48 V / 0,35 A
  • Příkon kamery: max. 7 W (napájecí zdroj není součástí balení)