Číslo zboží (PN): SUN-50K-G04
EAN:
Záruka koncový zákazník: 60 měsíců
Záruka při koupi na IČO: 60 měsíců
* - cena uvedena vč. recyklačních a autorských poplatků.
Popis produktu:
Xtend Solarmi SUN-50K-G04
3fázový symetrický 50 kW síťový měnič/střídač od výrobce DEYE se 4 MPP trackery a širokým rozsahem výstupního napětí.
  • 4 trackery MPPT, max. účinnost až 98,7 % (EU)
  • Inteligentní monitorování řetězce (volitelně)
  • Široký rozsah výstupního napětí
  • Aplikace s nulovým exportem, aplikace VSG
  • Funkce Anti-PID (volitelně)
  • RS-485/RS-232/Wi-Fi/LAN
  • Včetně Wi-Fi dongle
  • Bez elektroměru
Zapojení měniče do solárního systému je jednoduché.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vstup Max. DC vstupní výkon: 65 kW Max. DC vstupní napětí: 1000 V Náběhové DC vstupní napětí: 250 V Rozsah MPPT: 200-850 V Max. vstupní DC proud: 40 A + 40 A + 40 A + 40 A Max. zkratový proud: 60 A + 60 A + 60 A + 60 A Počet MPPT: 4 Počet řetězců (string) na jeden MPPT: 3
Výstup Jmenovitý výkon AC výstupu a UPS: 50 kW (max. 55 kW) Jmenovité napětí AC sítě: 230/400 V Výstupní proud AC sítě: 72,4 A (max. 79,7 A)
Účinnost: 98,7 % (MPPT 99 %) Stupeň krytí: IP65 Rozměry: 647,5 × 537 × 303,5 mm Hmotnost: 44,5 kg
Tento sériový síťový střídač je preferovanou volbou pro komerční fotovoltaické systémy. Zvládne 4 trackery a celkově až 12 stringů (3 max. na každý tracker) s maximálním výkonem 50 kW, je škálovatelný až do rozsahu megawattů.
Klíčové vlastnosti
  • 4 MPP trackery, 3 stringy na každý tracker
  • Proudové omezení trackerů: 40+40+40+40 A
  • Rozsah napětí MPPT: 200 až 1000 V
  • Max. účinnost až 98,7 %